Yola devam…

11/05/2022 01:39 1837

Geçtiğimiz sezonla ilgili geriye dönüp baktığımız da Adana 1954 FK şampiyon olamasa da Adana’ya büyük heyecan getirdi. Futbolseverlerin ilgilini çeken Adana 1954 FK bu anlamda da çekim alanı yarattı.

Başta Başkan Menderes Kutlu olmak üzere, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuları kutluyorum. İyi niyetle, centilmence mücadelelerini vermişlerdir. Şampiyonluğun kaçması bir başarısızlık değildir, yeni başlangıçtır.  Bende büyük fotoğrafa bu gözle bakıyorum.

Şunun da altını fosforlu kalemle çizmeliyim ki Adana 1954 FK her geçen sezon üzerine koyarak büyüdükçe büyüyecek. Bunu net bir şekilde göreceksiniz. Daha ilk yılında final oynayan Adana 1954 FK için başarı kaçınılmaz bir gerçektir.  Ne bir yorgunluk, ne bir yılgınlık ne bir umutsuzluk var. Tam aksine başarıya açlık, umudu sıcak tutma,  heyecan, mücadele, birlik ve beraberlik güçlü bir şekilde devam ediyor.  Bir futbol adamı olarak bu duruma gıptayla bakıyorum ve bende heyecanlanıyorum.

Belirttiğim gibi geçtiğimiz sezon şampiyonluk penaltılarla kaçtı. Bugüne geldiğimizde hedeften sapmadığımızı net bir şekilde ve kuvvetli bir düzeyde söyleyebilirim. Birlikteliği koruyarak, hep beraber yola devam ediliyor.

Başkan Menderes Kutlu, Adana 1954 FK’yı Adana’ya armağan etti.  Hemen her maçını en az 3 bin taraftara oynayan Adana 1954 FK yeni sezonda da  Adana’ya bu heyecan rüzgarını estirecek. Başkan Menderes Kutlu’nun ne kadar mücadeleci olduğunu biliyorum. Taraftarlarda biliyor. Mevcut oyuncuları da biliyor. Bu tamamıyla çıkış noktasıdır. Bir camianın lideri hedefi işaret ettiğinde gönül birliği oraya akacaktır. Menderes Kutlu başkan da şampiyonluğu istiyor. Bu sezon Adana 1954 FK için daha farklı olacaktır. Menderes başkan mutlaka istediğini alacaktır. Ben kendisine ve yönetim kuruluna son derece güveniyor ve inanıyorum.

Yola devam ediyoruz. Hem de daha güçlü bir şekilde.