Yılmaz hocanın gelişi kendini gösterdi

06/12/2018 05:20 6390

 

Yılmaz hocanın gelişiyle futbolcu kardeşlerimde gözle görülür bir değişiklik olduğu kesin.

Hocamı çok iyi tanıdığım için tamamen hakimiyeti eline almak isteyen bir disiplini vardır. Örneğin;  tesislerde kuş uçurmaz . Çok disiplinlidir …İletişimi çok kuvvetlidir,samimiyet ister,oyuncu ayırt etmez ve herkesin çok çalışmasını ister.

Yani Yılmaz Vural doğru seçim ve Adana Demirspor’a kan değişikliği çok yaramış görünüyor.

Bolu maçına gelecek olursak tempolu başlayan maçta ilk bulduğu pozisyonu gole çeviren bir Adana Demirspor vardı. İlk yarı oyun anlayışı tamamen değişmiş bir Adana Demirspor izledik ve keyif aldık.Pas oyununu seçen, zorda kalmadığı süre içerisinde uzun oynamayan ve futbolun gerektirdiği her şeyi yapan bir takım izledik. Zaman zaman 1. Bölgeden 2. Bölgeye çıkışlarda sıkıntı yaşasa da oyunu forse etmeyi bildi.

Orkan Çınar nerde derken sahneye çıktı ve Adana Demirspor farkı 2 ye çıkardı. Orkan’ın gole kadar hiç bir katkısı yoktu. Attığı gol ona özgüven sağladı ve daha çok topla buluştu. İlk yarı futbolcu kardeşlerim verilen görevin en iyisini yaptılar...2. Yarı skoru koruyalım, rakibin ilk 10 dakika direncini kıralım derken 52. dakikada defanstan çıkamadığımız bir anda yediğimiz gol ile stres yapmaya başladık. 2. Yediğimiz gol tamamen konsantre hatası. Ortayı yapan oyuncuya yakın değiliz. Kafa vuran ve golü atan oyuncuya yakın değiliz. Herkes  topa bakıyor ve yanındakine bakan yok maalesef.

Maç gitti derken sahneye POTE çıktı ve Adana Demirspor bu zorlu deplasmandan 3 puan ile ayrıldı. Rakibimizden kazanılan 3 puan altın değerindeydi emeği geçen herkesi tebrik ediyorum...

Giresunspor maçını muhakkak kazanmamız lazım ki bir hafta önceki kazanılan maçın değeri ortaya çıksın...Başarılar ADANA DEMİRSPOR...

Sevgi ve saygılarımla