Yeterince cömert davrandık

19/12/2018 22:02 45562

 

Adana Demirspor sezon başından beridir istikrarı bir türlü yakalayamadı.

Harcanan paranın ve verilen desteğin karşılığı bu olmamalı diye düşünüyorum. Türkiye’deki takımların hemen hemen hepsi para problemi yaşıyor ama Adana Demirspor’da böyle bir sorun sezon başından beridir yok.

Demek ki para her şey değilmiş, bunu bir kez daha anladık..Türk futbolunun işleyişi yanlış. Takımların çoğu sezon başında 15 futbolcu gönderiyor, 15 futbolcu alıyor. En az bir sezonda 3 hoca değiştiriyor. Bu anlayışla istikrar olur mu?

Adana Demirspor proje takımı olmalı. Yatırımlarını uzun vadeli düşünmeli ki, Başkan Murat Sancak’ın da  düşüncesi de zannedersem o yönde (taraftarlar sabırlı olmalı) bakın o zaman başarı geliyor mu gelmiyor mu.

Balıkesir maçını konuşalım konuşalım da ne yazalım? Deplasmanda öne geçiyoruz skoru tutmasını beceremiyoruz. Eee nasıl şampiyon olacağız?  Play-off gurubuna  kalacağız diye düşünüyorum. Devre arası geliyor, Yılmaz hocamızın da 2. yarıya hızlı girmek adına başkana sunacağı bir rapor olacaktır. Ligin son maçı içerde oynuyoruz ve kaybedecek bir şeyimiz kalmadı. Yeterince cömert davrandık. Lider falan bu saatten sonra vız gelir. Planlarımızı kazanmak adına yapmalıyız..