Yeni yılın ilk günü.

01/01/2021 20:32 1354

Ülkemize hayırlı olsun.
Geçtiğimiz 2020,   pandemi ve olumsuzluklarla geçti. Endişelerle geçen günlerle birlikte 2021’nin ilk gününe kapılarımızı açtık.

Adana Demirspor açısından da biliyorsunuz Süper Lig trenine Ankara’daki final maçında Karagümrük binmişti. Salgın endişesine finalde kaçan Süper lig üzüntüsünü de ekledik.  

Bu yoğunlukta yeni sezona yine şampiyonluk parolasıyla başlayan Adana Demirspor inişli çıkışlı grafik çizerek bugüne kadar geldi. Geçtiğimiz sezon  ligin 16. Haftasında  Adana Demirspor’un 21 puanı vardı. Üzerindeki Karagümrük’ün ise 23…

Bugün ise geçen yıla oranla inişli çıkışlı grafiğe rağmen 28 puanı var takımın. An itibariyle umut verici noktadayız. Evet takım son maçında İstanbulspor’a yenildi ancak  sezonun ilk maçından İstanbul maçına kadar olan bölümün tamamını değerlendirmeye almak gerekir.

Pazartesi günü Menemenspor maçı var. Adana Demirspor bu maçı kazandığı takdirde 31 puan yapacak.

31 bandı iyidir.

Asıl önemli nokta ara transfer olacak. Umut verici bu durumu başarıyla taçlandırmanın tek hamlesi başarıyı getirecek oyuncuları takıma monte etmek. Fazla abartmadan takımın gücüne güç katacak isimleri Başkan Murat Sancak eminim ki getirecektir. Başkan Sancak, sonuç olarak takımda neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.

Özellikle önceliğin orta saha konusu önemli olacağına inanıyorum.

İkinci yarıda Adana Demirspor gaza basacaktır. Mutlaka seri galibiyetler şart. Mutlaka final maçlarını kazanmak başarının temeli olacaktır.

Bugün yeni yılın ilk günü…

Umudumuz var, hayallerimiz var.

2021’in güzel geçmesi dileğiyle…