YENİ YIL

01/01/2022 03:50 1451

Bir yıl daha bitiyor mutluluklarımız, başarılarımız,hedeflerimiz,kaybettiklerimiz kısaca her yönü ile bir yıl daha geride kaldı. Yeni yıl ile filizlenen yeni umutlarımız , hayallerimiz, beklentilerimiz ardı arkası kesilmeden devam edecek, bazen üzülecek bazen çok sevineceğiz. Yeni yılın başlangıcında sevdiklerimizle birlikte mutlu anları da misafir ediyoruz. İçimizdeki coşkuyu ve mutluluğu sevdiklerimizle paylaşarak çoğaltıyor, yepyeni hatıralar biriktiriyoruz.

Tabiki ilk hedefimiz sağlıklı olmak. Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi demiş Kanuni. Her işimizin başı sağlık.  Sağlık olmadan hayat zevksiz ve mutsuz. Yeni yılın ilk günlerinde bunu kendimize soralım, ne kadar sağlıklı yaşıyoruz ve ne kadar sağlığımıza dikkat ediyoruz.

Sizlere ilham kaynağı olabileceğini düşündüğüm bazı yılbaşı metinleri;

-Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve engeller gelir. Karşılaşabileceğin tüm engellerin üstesinden gelmen için cesaret, umut ve inanç diliyorum. Bu yeni yılda da hayatının her anında sana destek olacağıma, sana kendini asla yalnız hissettirmeyeceğime söz veriyorum. Nice senelere sevgilim!

-Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu mutlu bir yeni yıl dileğiyle…

-Geçmişi unutup yeni bir başlangıcı kutlamanın zamanı geldi. Mutlu yıllar!

-Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

-Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

-Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

-Her son yeni ve güzel bir başlangıcı getirir beraberinde. Bu yıl da neşeni ve umudunu kaybetmediğin sürece; cesaret, inanç ve çaba ile arzu ettiğin her şeye ulaşacağına eminim. Mutlu yıllar!

-Her yıl çok sayıda yeni insanla tanışıyoruz ve bazıları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor; senin gibi… Sen sadece hayatıma girmedin, hayatı daha canlı, neşeli ve çekici hale getirdin. Birlikte mutlu yıllarımız olsun!

-Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2022 yılında hayallerin gerçeğin olsun… Mutlu yıllar!

-Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...

-Acı ve gözyaşının daha güçlü olmanıza yardımcı olduğunu söylüyorlar, bu yüzden ben de sana bu sene daha fazla gözyaşı ve acı diliyorum. Böylece geçen yıldan daha güçlü olabilirsin. Mutlu Yıllar!

-Bu yeni yılda küçük mutluluklar diliyorum; sıcak çikolatalar, tarçınlı kurabiyeler, yağmurdan sonraki toprak kokusu, nice mutlu ve huzurlu yıllar!

BİRAZDA GÜLELİM J

-Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

-Yılbaşından beş dakika önce bir pizza sipariş edeceğim ve geldiklerinde bu siparişi bir yıl önce verdiğimi söyleyeceğim. Mutlu yıllar!

-Sonunda yazıyorum! Neyi mi? Senin için sevgi dolu bir yeni yıl mesajını. :) Mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir yıl diliyorum!

-Tebrikler! Mutluluk bankası Eğlence Şubesi’nden 2022 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız eğlence tanımlanmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu mesaja “Mutlu Yıllar” yazarak cevap verebilirsiniz

-Saat on ikiye geldiğinde, sayısız Facebook arkadaşınızla birlikte mutlu yıllar dilerim.

yılbaşı gözlükleri

çocuklara yılbaşı hediyeleri

yılbaşı şapkası

-Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

-Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.

-Bu yıl, hafta içi bile güzellik uykunuz için daha fazla zaman ayırın. Mutlu yıllar!

-Bu sene akıllı telefonunu sadece Instagram için değil, gerçekten işe yarayacak bir şeyler için kullanman dileğiyle…

-Geçen sene bunu söyleyerek çok eğlendiğim için 365 gündür bu anı bekliyorum. İyi seneler arkadaşım! :)

-Yıl boyunca yaptığım tüm sinir bozucu davranışlar için özür dilerim. Önümüzdeki yılda bunları yapmam için bana bir şans daha verebilir misin?

-Yeni yıl, taze ve temiz bir başlangıç ​​yapmak için harika bir zamandır. Kredi kartını veren bankanın da sana aynı şansı vermesini dilerim! Mutlu yıllar…

-Bu sene kendine yeni hedefler koyup, hedefe yürümeye var mısın? Erken kalkacaksın, spora başlayacaksın ve internette kedili komik videolar izlerken kaybolmayacaksın… Mutlu yıllar, umarım bu sözlerden birini bile olsa yerine getirdiğin bir yıl olur.

Sen misin zaman dede,
Yeni yılı getiren bize?
Bir yaş daha büyüdük ya,
Diyecek yok keyfimize!

Ne olur çıkıp gel takvimlerden,
Neşe doldur hepimizin içine.
Türkü söylesin anneler hep,
Babalar mutlu gitsin işine.

Yeni yılla dünyamızı aydınlat,
Güldür ağacın, kuşun yüzünü de.
Kötülüğü yeryüzünden kaldır at,
Değiştir eskileri en yeni cicilerle.

Aziz Sivaslıoğlu

5 OCAK AİLESİ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN. NİCE SENELERE.