Yazık oldu

13/12/2018 14:50 6354

Adana Demirspor için Giresunspor maçı yukarıdan kopmamak ve ilk iki takıma puan anlamında yaklaşmak adına çok kritik bir maçtı.

Maç çok ağır bir zeminde oynandı.

Ayrıca her iki takımda hafta içi kupa maçı oynağı için maç kontrollü bir oyunla başladı. Giresunspor çabuk oynayan kazandığı toplarla hızlı hücumu düşünen bir takım görüntüsü verdi.

Biz bu çabuk ve hızlı oyuna maçın başlarında önlem almalıydık. Yani  defansif anlamda çok açıklar verdik. İlk yarı sol taraftan (Orhan) tarafından üst üste ataklar yedik. Dört pasla ceza sahamıza girdikleri zamanlar oldu, şanslıydık sonuçlandıramadılar. Bizde bu arada futbolun gerektirdiğini sahaya yansıtıyoruz ve pozisyonlar buluyoruz ama topu bir türlü içeri atamıyoruz. Kosecki zoru yapıyor kolayı maalesef yapamıyor.

Adana Demirspor topu kazanmak için mücadele ediyor ,kazanıyor ama çok çabuk kaybediyor.  Bu hem daha fazla enerji kaybetmene neden oluyor hem de futbol kaliteni düşürüyor...Yılmaz hoca devre arası uyarılarını iyi yapmış olacak ki alanı daraltarak, rakip oyunculara yakın oynayarak Giresunspor’un hızlı hücumlarını başlamadan durdurdu.

Orkan’nın mükemmel frikik golüyle beklediğimiz golü bulduk. Galipken yine Kosecki’nin bir pozisyonu var onu sonuçlandırsa maç bitecekti.Kazandık derken kornerden gelen ve uzaklaştıramadığımız bir topla golü yedik...Yine kaybedilen altın değerinde 2 puan...YAZIK...

Kaleci Kurtuluş güven veriyor..Anderson hazır değil hücum gücümüzü düşürüyor...Bunu söylemek istemezdim ama Traore’nin eksikliğini hissettik..Artık son iki maç toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp devre arası nokta transferler yapıp ikinci yarıya hızlı ve güçlü girmemiz gerekiyor..

Balıkesirspor maçı zor maç olacak puan yada puanlarla dönmek dileğiyle..