VERECEĞİNİZ KÜÇÜK BİR DESTEK BÜYÜK UMUT OLACAK

10/11/2017 22:40 50493

Bölgenin en güçlü sivil toplum örgütlerinden olan Çukurova GİAD sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma projelerini ileriye taşıyıp, sayısını arttırmak amacıyla dernek bünyesinde 5 yıl önce oluşturduğu Kadın Platformu'nun çalışmalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. İlk kurulduğundan bu yana çalışan Kadın Platformu hedeflerini kısa zamanda daha sosyal bir dernek haline getirerek, projelerin sayısını artıracaklarını her zaman bir adım önde olmayı ilke edindiklerini açıklamışlardı. 5 yıl içinde yaptıkları etkinliklerle açıkladıkları hedefin üstüne çıkarak her zaman bir önceki projesinden daha iyisini yapmaya çalışan platform üyeleri gün geçtikçe proje sayısını ve üye sayısını artırdı.

Huzurevi sakinleri ile buluşma, Benim mahallem projesi ile mahallelerde sosyal, kültürel etkinlikler, eğitim, sağlık ve çevre ile ilgili sorunların giderilmesi, Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği’nin farklı mahallelerde belirlediği dezavantajlı ailelerin çocuklarını bayramlık giyecekler vererek sevindirmesi, Sevgi evlerinde kalan çocuklarla sosyal etkinlikler düzenlemesi ve seminerler bunlardan bazıları.

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır sözü gibi bundan sonra daha da fazlası beklenen Çukurova GİAD Kadın Platformu 17 Kasım’da düzenleyeceği etkinlikle şimdiden tüm Türkiye’de ses getirdi. Ünlülerin de destek verdiği proje ile Balcalı Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü yararına yapacakları ve Stil ve İmaj Uzmanı Rüzgar Mira Okan’ın katılacağı konferans için çalışmalar devam etmekte. Hayallerin ömrünüzden büyük olması için çıktıkları yolda tüm Çukurova Kadın Platformu üyelerini kutlamak ve tüm şehrin onların yanında olması gerekiyor. Bu güzel organizasyon için ilmek ilmek çalışarak aylardır cömertçe tüm vakitlerini bu organizasyon için harcayan Platform üyelerinden aldığınız her davetiye Onkoloji Bölümü’nde yatan her hasta için umut olacak. Haydi Adana Kadın Platformu üyelerinin yanlarında olarak her hasta için bir umut olmaya var mısınız?