Teşekkürler Adana Demirspor…

23/12/2021 17:36 438

Bizlere yıllar sonra böyle güzel, şahane bir maç seyrettiren başta Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a, yönetim kuruluna, teknik ekibe , futbolculara, emekçilerine ve cefakar  taraftara ne kadar teşekkür etsek azdır.

Maç  muhteşem ambiyans ve koreografi ile başladı…

Muhteşem taktik sahaya yansıtıldı…

Muhteşem oyunla devam etti …

 Muhteşem bir skorla bitti…

Bir Demirsporlu olarak takımımızla gurur duydum. Tüm Demirsporlularda benimle birlikte büyük bir mutluluk ve haz duyduğuna eminim. Bu mutluluğu bizlere yaşatanlara tekrar tekrar teşekkürler.

Maça Galatasaray hızlı ve baskılı başladı. İlk 15 dakika oyunun hakimiydi. Süper Lig'de bugüne kadar hiç bu kadar iyi oynamamıştı. (Avrupa kupaları hariç) Ama karşılarında inanmışlar ordusu vardı. İlk yarı karşılıklı ataklarla bitti. İkinci yarıda ise sahada bir tek Adana Demirspor vardı. Koşan, mücadele eden, galibiyeti amaçlayan bunu da başaran Adana Demirspor oldu.

Maça başlayan oyuncular, sonradan giren oyuncular hepsi varını, yoğunu ortaya koydular. Terlerini sonuna kadar akıttılar. Bütün oyuncuları tebrik ediyor ve helal olsun diyorum.

Oyuna damgasını vuran Adana Demirspor'da öne çok çıkan oyuncular vardı. Bunların başında gelen Muriç'e özel olarak değinmek istiyorum. Süper ligin en iyi  kalecilerinden biri. Kalesinde arkadaşlarına güven veriyor. Hele o kurtarışları yan toplara güvenli çıkışları bizleri mest etti. Bu oyuncuyu ne yapıp edip bonservisini almak çok doğru bir karar olur. En az on sene Adana Demirspor kalesi güvende olur.Teşekkürler MURİÇ..

Gökhan İnler, orta sahada tecrübesini konuşturdu. Koştu, top kazandı, sahadaki diğer bir yıldızdı. Kazandığı topları doğru ve düzgün kullandı. Galibiyette büyük pay sahibi idi. Teşekkürler Kaptan.

Yunus Akgün duygusal bir maça çıktı. Kanatta oynaması onun özelliklerini daha fazla ortaya çıkarmasına yardımcı oldu. Şahane de iki gol attı. Teşekkürler Yunus.

Vargas, Bjarnason, Balotelli skora doğrudan etki yaptılar.Teşekkürler.

 TAKIM TEŞEKKÜRLER HEP BÖYLE KALIN..