Son söz  futbolcularda

26/10/2019 22:21 2012

 

 

Adana Demirspor;  İhsan Sabancı, Hacı Döner, Muhammet Kaymak, Özbek Özler gibi isimlerini şimdi anımsayamadığım başkanlardan sonra Murat Sancak gibi bir başkanı uzun yıllar bekledi ve muradına erdi desek yeridir sanırım.

Türkiye’de her takımda maddi sorun varken, Adana Demirspor’da bunun olmaması tüm camia ve futbolcular için bulunmaz fırsat. Altınordu karşısında 2-0 galipken, berabere kalmak, Menemen gibi bir takıma kaybetmek 1-0 öndeyken 2-1 kaybedilen Hatay maçından sonra istifa eden başkanı bu taraftar tekrar geri dönmesini sağlamıştır. Şimdi futbolcular başlarını iki ellerinin arasına koyup düşünmelidirler.

Sizleri her maçta destekleyen bu başkan ve bu taraftar varken, bu kötü sonuçları almanız bence koca bir vurdumduymazlıktır. Şimdi  olumsuzluklara sünger çeken Başkan ve camia var. Kötü günleri unutturmak siz futbolcuların ayaklarına bakıyor. Adana Demirspor’u taşıyacak olan sizlersiniz. Kendine sahada bir yer çizip oynamak yerine terinizi sahanın her yerine dökerek oynayan sizleri yine ulvi taraftar omuzlara alacaktır. Bu hafta Karagümrük maçında tek yürek olup kötü günlere sünger çekmelisiniz. Adana Demirspor camiası buna çok susadı, çok özledi. Bu özlemi giderecek sizlersiniz . Adana Demirspor camiası çok büyük büyüktür. Vefayı ve vefasızlığı çok iyi bilir. Karagümrük maçı için kendi kendinize söz verin ve kötü gidişe 4 maçlık bir seri ile dur diyelim ve düzlüğe çıkalım.

Bir iki cümle de vefakar taraftarımıza söylemek istiyorum. Sizler, bizler çok kötü günler gördük. Bu hafta bunları hiç düşünmeden yine takımımıza  destek vermeliyiz.  Bu 90 dakika bizim güzel günleri görmemiz için bir ışık olsun .

Yine destek,  yine destek ve  hep destek diyorum…