SİL BAŞKAN BELEDİYECİLİK

01/07/2019 06:35 6757

 

Seyhan belediyesinin çiçeği burnunda başkanı sayın Akif Kemal Akay’a şahsım ve gazetem adına kutluyor çok başarılı günler temenni ediyorum.

Sayın Akif Kemal Akay’ı geçmişinden bugüne kendisini yakın tanıyanlarla yaptığım sohbetlerde kısa da olsa karşılıklı diyaloglarımızdan edindiğim izlenim Seyhan dolayısıyla Adana ezberleri bozan belediye başkanıyla buluştu.

Alışmışların dışındaki sevgili başkan, görev süresindeki uygulamaları bu sıra dışı siyasetçi muhtemelendir ki birilerinin işine gelmeyecek çok ta memnun olmayacak gibi istisnalar genel kaideyi bozmayacağı gibi o birileri de tırnak içinde başkan Akay’ ı çok bağlayacak gibi görünmüyor.

Akif Kemal Akay henüz adana gündeminde yeterince adının geçmediği Zeydan Karalar’ın Akif kemal Akay değerlendirmelerinde ,özel bir insan özel bir siyasetçi sözlerinin hiç de abartı olmadığı kısa sürede herkesin farkına varmaya başladığına birlikte tanıklık ediyoruz.

Başkan Akay’ın kaleminden çıkan ( Sil Başkan Belediyecilik ) kitabını okudum çok beğendim ve etkileyici bir kitap olması nedeniyle de kitabın adını köşemde başlık olarak kullandım. Akif başkanımla görüşeceğim özellikle adana da siyaset yapan ya da yapma hedefleri olan herkese her kesime bu kitabı incelemeleri konusunda gerekirse dağıtımını üstlenmek istediğimi belirteceğim.

Ezber bozan Akif Kemal Akay başkana ve beraberindeki tüm çalışma arkadaşlarına biz de 5 ocak gazetesi olarak başarılar diliyoruz.son bir cümle SİL BAŞKAN BELEDİYECİLİK…..