Savaş Çokduygulu  ve  5 Ocak…

27/12/2021 19:31 578

Dile kolay 23. yıl…

Her yıl yeni hedef ve basamakları birer birer çıktıkça da yeni başarılar.

Gazeteniz 5 Ocak’ın 23. Kuruluş balosu büyük coşku aynı zamanda zirveye varmanın gururuyla kutlandı.

Tabi ki bahsettiğim başarının mimarıdır Savaş Çokduygulu.

Hiçbir zaman hedefsiz kalmadı. Heyecanını kaybetmedi. 5 Ocak gazetesinin siz değerli okurlarımızla daha kaliteli daha nasıl buluşur hep bunun mücadelesini verdi.  Enerjisini hiç kaybetmedi.  Adana için daha neler yapılır çizgisinden çıkmadı. Bizlere belirlediği yayın politikası okurlardan hep övgü almıştır. Doğruluk ve düzgünlük hep gazetenizin anayasası olmuştur.  Böyle de olmaya devam edecek.

Ve 23. Yıl balosu…

Savaş ağabeyi dinlerken gerçek anlamda gurur duydum.  Kolay değil her yıl yapılan gazetenizin kuruluş balosu  bir öncekinden daha da mükemmel olsun.  Ve her yıl siyaset, iş, spor ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getirmek hiç kolay değil.

Tabi gazetenizin yanı sıra yine Savaş ağabeyin projesi olan 5 Ocak TV Youtube kanalı da hayata  geçti.  Gazetenizde yazılı olan haberlerinizi görsel anlamda da bu kez 5 Ocak TV’de takip edebilirsiniz.  Maç yayınları da dahil.

Baloda spor noktasında  anlam vardı.  Biliyorsunuz 26 yıllık Süper lig özlemi sona eren Adana Demirspor ligde başarılı bir sezon geçiriyor. Kulüp Başkanı Murat Sancak’a da  düzenlenen baloda  5 Ocak Özel Ödülü verildi. Adana Demirspor Adana’yı, Süper Ligdeki ilk yılında başarıyla temsil ediyor. Bunu her anlamda söyleyebiliriz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Gazeteniz 5 Ocak’ta  Adana’yı  başarıyla temsil ediyor.  Bilinirlik olarak gazeteniz 5 Ocak  Türkiye çapında  ilk üçün içerisinde ve aynı çizgiyi de koruyor. 

23 yıl çizgisini koruyan ve hedefinden hiç şaşmayan 5 Ocak’ı aynı heyecan ve keyifle okumaya devam edin.  5 Ocak TV’yi  izlemeyi ihmal etmeyin.

5 Ocak çatısı altında yaklaşık 15 yıldır hedef doğrultusunda mücadelemizi  diğer mesai arkadaşlarım ile birlikte veriyoruz.  Yarınlarda da aynı mücadeleyi aynı kalitede vermeye çalışacağımızın sözünü verebilirim.

Adana’ya böyle bir değeri kazandıran ve aynı kalitede ayakta tutan  Savaş ağabeyi kutluyorum. Bu uzun yolda beraber yürüdüğüm için de kendimi şanslı gördüğümü de belirtmeden geçmeyeceğim.

Daha nice yıllara olsun. Teşekkür Savaş Çokduygulu…