Orhan ağabeyin ölümünün 17. Yılı.

22/07/2018 20:52 7273

Sevgili Orhan abi, çocukluğumuzdan beri tanıdığımız ve ailece de et tırnak olduğumuz nesli tükenmiş içi Demirspor sevdası ile dolu özel bir ağabeyimizin idi.

Orhan ağabeyi kelimelerle anlatmak mümkün değil. Çünkü  tam 17 yıl oldu. Ama hala Demirspor’lunun her sene kabri başında alt yapısıyla üst yapısıyla ve spor camiasının önde gelen isimleri , anma törenine gelecek.

İmparator Fatih Terim görevi nedeniyle gelemeyecek ama kalbi burada olacak. Mehmet Ağar dostuna dosttur…Yıllardır Demirdal ailesi ve Orhan Demirdal için Adana’ya gelmiştir. Yine burada olacak. Keza ailenin kadim dostu Ömer Üründül’de öyle…

Evet, Demirdal ailesi Adana markasıdır.

Turhan Demirdal’ı Türkiye’de spor camiasında tanımayan  ve sevmeyen yoktur. Ellerinde büyüdüm. Belki de onların terbiyesini aldım. Onları tanımaktan her zaman mutlu ve her zamanda bu aile ile gururlanmışımdır.  Sevgili Orhan ağabeyi 17. Yılında da yine Adana’nın tüm spor camiası orada olacak. Seni sevenler yine yalnız bırakmayacak.

Ben de her yıl olduğu gibi Demirdal ailesi ile birlikte Orhan ağabeyin kabri başında olacağım.  Mekanın cennet olsun Orhan ağabey…