Oğuz Tongsir’i dinlemek…

19/06/2021 21:01 667

Tabi yıllar geçtikçe yapılanlarda konuşmalarda değişiyor.

Önceki günkü kongrede Başkan Oğuz Tongsir’i dikkatle dinledikten sonra Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin geldiği onur verici noktayı mutlulukla ve heyecanla takip ettik.

Oğuz Başkanın göreve geldiği ilk kongresinde de sonrasındaki Olağan kongrede de konuşmalarını dinlemiştim. Ancak şimdi ki tam bir final oldu.

Nedeni ise Başkan Oğuz Tongsir’in yönetimiyle beraber TSYD için başardıklarıdır. Yapılanları yerinde inceleyince de bu çatı altında olmanın gururunu yaşıyorsunuz.

Kongre olgun havada geçti. Başkan Oğuz Tongsir iyi bir lider. Ne yaptığını ve ne yapacağını çok iyi biliyor. Görevi teslim aldığındaki TSYD’nin durumunu da biliyoruz. Yapılan çalışmalarla Derneğin borçsuz olmasıyla bir çok dile getirilen projelerin pandemiye rağmen gerçekleştirilmesi de büyük bir başarıdır. Bu başarı Başkan Tongsir ve yönetiminindir.

Tebrik ediyorum.

Ayrıca yönetim kurulunda yine Adana’dan Kerim Hoşfikirer yer aldı. Hoşfikirer ailesi bizim için kıymetlidir. Kerim Hoşfikirer de saygı duyulacak yüreği güzel insandır. Daha önce olduğu gibi Adana’yı yine iyi temsil edeceğine yürekten inanıyorum. Disiplin kurulunda da eski başkanlarımızdan Adnan Poyraz da görev aldı.

Kolaylıklar diliyorum. 3 Yıl sonrasını hayal bile edemiyorum. Bu ekip daha çok projeyi hayata geçirecektir. Merakla ve keyifle bekliyoruz.

Şimdiden Oğuz başkanın konuşmalarını sabırla bekliyoruz. Zira Başkan Oğuz Tongsir’in konuşmaları sizi gerçeklerle buluşturuyor.