Mücadeleye devam…

08/02/2021 03:45 1424

 

 

Boluspor galibiyeti ve sonrasında Ankaraspor karşısında alınan 3 puan.

Bu sezon henüz Adana Demirspor’un peş peşe 3 maç galibiyeti serisi yapmışlığı yok. Bu önemli bir detay. Ancak buna rağmen Adana Demirspor zirveden kopmadı ve adım adım merdivenleri çıkmaya başladı. Bundan kastım sahadaki iyi niyetli mücadeleden ziyade mental olarak oyuncuların bu yöne dönmesi oldu.

Tabi ki bazı aksaklıklar olacak, hatalarda olacak. Ancak bunu telafi edecek noktaya geldi Adana Demirspor. Bunun temelinde Başkan Murat Sancak’ın görevi bırakması oluşturuyor. Tüm herkesi kendine getirdi. Önce camia ayaklandı ardından da Adana Demirsporlu teknik heyet ve futbolcular.

Başkan Murat Sancak o kararı alana kadar her şey güllük gülistanlıktı. Ancak o kararın devamında neler olabileceğini futbolcular ve teknik heyet çok iyi analiz ettiler. Camia ise zaten bu durumlara daha öncesinden antrenmanlı idi.

Bugüne geldiğimiz de önce Boluspor ardından da Ankaraspor karşısında mücadele öne çıktı. Zaten mücadele ettiğinde ise mutlaka başarılı oluyorsunuz.

Ankaraspor galibiyetini abartmamak gerekir. Artık sonuç önemli. Bu noktada Adana Demirspor’un artık kalan görevini yerine getirmesi gerekiyor; o da seri galibiyetler. Bunu da başarırsa Adana Demirspor istenilen düzeye gelecektir.

Başkan Murat Sancak ise eminimin ki şu durumdan memnundur. Başkanın tek ilacı alınacak galibiyetler. Bunu da anlamaları önemli.

Şimdi bir bütün halinde Başkan Murat Sancak ile yönetim ile teknik heyet ile futbolcular ve taraftarlarla Adana Demirspor yoluna emin adımlarla yürüyecektir.

Buna ihtiyacımız vardı.

Futbolcular da son sözü söyledi.

Mücadeleye devam…