KARALAR’DAN 4,5 YILLIK BEYAZ SAYFA

25/11/2018 20:56 7631

 Seyhan belediye başkanı Zeydan Karalar’la sıcak samimi bir 5 Ocak Gazetesi geleneksel kahvaltısında buluştuk,bir kez daha.

Öncelikle yoğun trafiğinin arasında bize zaman ayırdığı için 5 Ocak ailesi olarak teşekkür ediyoruz.Yaklaşık iki saat süren, sevgili imtiyaz sahibimiz Savaş Çokduygulu’ğunun moderatörlüğünde  sorulan bütün sorulara sayın başkan Karalar, her zaman olduğu gibi bütün doğallığıyla verdiği cevaplar doyurucu ve inandırıcıydı. Siyasetten tutun sanata yaptığı projeleri en yalın haliyle bizlere aktardı. Gazetenin her yazarına yazacağı köşeler hakkında açarlar verdi. İfadelerinde ve duruşunda dürüstlük samimiyet algısından dolayı her şeyden önce bu kentte de yaşayan bir birey olarak teşekkür ediyorum. Tam da bu noktada özlediğimiz, arzu ettiğimiz siyasetçi modeli oldu.

     Sayın Zeydan Karalar büyükşehir belediye başkanı olur ya da olmaz bunu şimdiden kestirmek güç belki ama şu bir gerçek ki Adana Cumhuriyet tarihine örnek siyasetçi olarak geçmiş olacağını söylemek doğru bir yaklaşım olacaktır.Buradan Zeydan başkana selam olsun… Yolun açık olsun Zeydan Karalar…