Kahvaltıda partilileriyle buluştular

03/02/2019 23:25 2860

Her gün farklı mahallelere giderek kentin bir ucundan diğer ucuna ulaşan, hemşerilerinin gönüllerini ‘Adana’ ortak paydasında buluşturan, göreve geldiği günden itibaren kaosu ve kavgayı bitirerek Adana’yı refah toplumunun bir parçası haline getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu kez Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltı programına Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile birlikte katıldı. Sarıçam’da görünen o ki hem Bilal Uludağ, hem de Başkan Sözlü açık ara önde.

  

 

Gazetecilik başarısı

Herkes sahiplenir bazı işleri ama bazıları da yapar. Biz ne diyorsak odur. Biz meslek etiği gereği istihbaratlarımızı kesinleştirmeden okurlarımıza sunmayız. Dün sabah saatlerinde CHP’nin Seyhan ve Yüreğir adaylarını ilk biz yazdık. Bu bir başarıdır. Gazetecilik başarısı, Arif olan anlar.

 

Çukurova GİAD Akademilerin 3’sü başladı

Beyin göçü deyip duruyoruz ya işte bu proje bunu engeller. Helal Olsun Sakarya başkana.  Çukurova GİAD Akademilerin üçüncüsü başladı. Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) büyük önem verdiği,insan odaklı projelerinden biri olan Çukurova GİAD Akademi’nin (Management Business Academy-MBA) üçüncüsü başladı. Geleceğin teminatı gençleri hayatta bir adım öne çıkartacak bilgilerle donatan akademinin üçüncüsü de yoğun ilgi gördü. Bu işler Adana için o kadar önemli ki. Tebrik ediyorum. 

 

  

Çimdik

Yaya geçitleri ve engelli geçişlerinin önüne park eden sürücüleri çimdikleyeyim. Yapmayın kardeşim elli kere söylüyoruz yapmayın diye..!

Haşarı soruyor

- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün, ATO’da, 11. Meclis Toplantısı’na katılarak kentin dinamiğini oluşturan meclis üyelerine Adana’nın geleceğini şekillendirecek olan projelerini anlattığını biliyor musunuz?

 

-Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in yoğun bakımdaki babası için gece geç saatte Adana’ya geldiğini ve Havalimanında Terim’i yakın dostu Savaş Çokduygulu’nun karşıladığını biliyor musunuz?

 

-AK Parti’nin “Her şehir kendi sesiyle güzel” sloganıyla çevreye duyarlı seçim kampanyasını başlattığını ve vatandaşlardan çok büyük ilgi gördüğünü biliyor musunuz?

 

-Hafta sonu Çukurova Türk TV’de “Dana’nın Kuyruğu” programının reyting kırdığını biliyor musunuz?

 

-MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın  ilçe başkanları aylık olağan toplantısını İmamoğlu’nda gerçekleştirdiğini biliyor musunuz?

 

-CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar'ın seçim koordinasyon merkezi açılışında Ceyhanlıların coşkusu ve desteğinin büyük olduğunu biliyor musunuz? 

Günün İsmi

Çukurova Giad Başkanı Ömer Faruk Sakarya

Günün Sözü

Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür.

Günün Kitabı

S*ktir Et

Yazar:  John C. Parkin