Hikaye devam ediyor…

11/02/2021 01:06 1233

Bursaspor yenilgisi ve sürecinde yaşanılan olumsuzluklar kötünün bir başka versiyonuydu.

Hayatta bazen istedikleriniz olmayabiliyor. İyi yaptığınızı ne kadar düşünseniz dahi dönüşü, istemediklerinizle yüzleşmenize neden olabiliyor.

Hayat böyledir. Her zaman beklemediklerinizi önünüze serecek kadar sürprizlere açıktır.

Ama sonuç olarak ama insani olarak.

Ama bir gerçek var ki aynı anda öne ve arkaya baktığınız da yalnız mısınız yoksa bir bütün mü?

Ya da bu yolda varlar mı yoklar mı?

Gerçeklerle yüzlemek deniyor buna…

Biliyorsunuz Başkan Murat Sancak bu yenilginin ardından ceketini koltuktan aldı. Bu anlık gelişme Adana Demirspor’un daha önceki olumsuzluklarının yeniden sahne almasıydı. Yani bu filmi yıllar önce de görmüştü sevenleri.

Yine kalp kırık, yine üzüntü ve yine umutsuzluk.

Adana Demirspor camiası büyüktür ve hep büyük kalacak. Sevdiğini asla bırakmaz. Başkan Murat Sancak’ın dönmesiyle ilgili edilen sözler, kağıda ve bilgisayara yazılan yazılar ve gönderilen kalpler…

Başkan Murat Sancak yolun ortasında önüne ve arkasına baktı. Ailesi ve dostlarının yanı sıra binlerce taraftarı arkasında gördü. Bu değil midir aile olmak. Bu değil midir güven noktası. Bahsettiğim gerçeklerle yüzleşme anıdır.

Camia kayıtsız şartsız Başkanı Murat Sancak’ı seviyor.

Başkan Murat Sancak dün beklenen açıklamayı yaptı. Yeniden görevine döndüğünü ilan etti. Bilinsin ki camianın düğünü bayramı an itibariyle. Başkanda açıklamasında genel değerlendirmeye alıp “büyük camiayız” diyor.

Yeniden hoş geldin Başkan…Memnun edici ve güven verici karar.

Hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Başkan Murat Sancak ile yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusuyla, taraftarıyla #BuHikayeSancaksızOlmayacak…

Boş yere söylememişler ağaç dalıyla gürler…

Hikayenin sonunda mutlu olmak dileğiyle…