HAYDİ GÜNDOĞDU ABK KAZAN ARTIK

30/11/2018 19:47 2744

Üst üste aldığı kötü neticelerle ligin alt sıralarına yerleşen Gündoğdu ABK takımı bugün menderes spor salonunda saat 14:00 da başlayacak Kır Çiçeği Bodrum müsabakasını kazanarak tırmanışa geçecektir.

Üst üste verilen sakatlıklardan sonra bugün seyircisi önünde kazanarak ikinci galibiyetini almak isteyen Gündoğdu ABK takımında Nihan sakatlığından dolayı sezonu kapatmış durumda.

Boyt , Fatmanur , Zeynep , Ervin , Gabriela , Sevgi , Manolya , Bensu , Kübra kadrosu ile Kır Çiçeği müsabakasına çıkacak Adana ekibinin önümüzdeki haftaki rakibi de yine ligde hiç galibiyeti olmayan İÜSK ile İstanbul da olacak bu iki müsabakayı kazandığı takdirde düşme potasından bir hayli uzaklaşacak. Bugün Menderes spor salonunda seyircininde desteğini alacak olan Gündoğdu ABK takımına bundan sonraki haftalar için mutlaka 5 numara pozisyonunda oynayan bir yabancı oyuncu şart. Ancak maddi problemlerden dolayı bunu gerçekleştiremeyen takım antrenörler Olcay Orak ve Ömer Çetin ile haftayı problemsiz idman yaparak geçirdiler.