Hatipoğlu’ndan ‘Cumhur İttifakı’na dev destek

11/03/2019 15:06 2900

Erdal Hatipoğlu 6 bin kişiyi cumhur ittifakı etrafında topladı. Adana’da 30 yıldır eğitim sektöründe 26 ayrı alanda hizmet veren Hatipoğlu Ailesi’nin düzenlediği Birlik ve Beraberlik Yemeği, 6 binden fazla kişiyi Cumhur İttifakı’nda buluşturdu.  31 Mart’taki yerel seçimlerde Seyhan Belediye Meclis Üyeliği Adayı olan Adana AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Erdal Hatipoğlu’nun ‘Gönül Belediyeciliği’ yolunda Hatipoğlu Ailesi olarak düzenlediği Birlik ve Beraberlik Yemeği, Fuar Alanı’nda yapıldı.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Seyhan Adayı Fikret Yeni, Cumhur ittifakı Çukurova Belediyesi adayı Yusuf Baş, Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Uludağ, AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Hatipoğlu ailesi ve 6 binden fazla kişiyi bir araya getirdi. Hatipoğlu’nun bu dev desteği alkışlanır.

 

 

CHP’li Orhan Sümer arı gibi

Ankara’dan arta kalan zamanlarında Adana’ya gelip kesintisiz sahada dolaşan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, bir bakıyorsunuz Adana’nın en ücra ilçesinde bir bakıyorsunuz merkezde esnaf ziyaretinde. Enerjisi ile etrafına da örnek olan Orhan Sümer bu enerjisiyle, partide sinerji de oluşturuyor. Büyükşehir ve ilçe adaylarının hemen hemen her vatandaş buluşmasına katılıyor. İlçelerde de sevgiyle karşılanıyor. Helal olsun diyoruz.

 

Efsane Başkan Ömer Topçu sahada

Efsane bir başkan o. Ömer Topçu Başkan sahada Cumhur ittifakının Yüreğir Adayı Mehmet Fatih Kocaispir için tek tek kapı kapı dolaşıp oy topluyor.  Kardeşi 3. Sıra adayı olmasına rağmen dur durak bilmeden sanki kendisi adaymış gibi çalışıyor, helal olsun vallahi. Gönül adamı olmak böyle bir şey. Gittiği her yerde de coşkuyla karşılanıyor. Başkanın bu şekilde gönülbağı kurduğu Yüreğirliler ise cumhur ittifakı için var güçleriyle M. Fatih Kocaispir’in yanında toplanıyor.

Çimdik

 ‘O bunun afişini yırttı’, ‘Bu onun pankartını kaldırdı’, tartışması var şu sıralar. Bırakın bunları kardeşim vatandaşa bakın vatandaşa!

Haşarı soruyor

-Adanalıların Cumhurbaşkanını layıkıyla karşıladığını biliyor musunuz?

-CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın İmamoğlu ilçesinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandığını biliyor musunuz?

-DSP Büyükşehir Adayı Çağrı Bağatur ile Çukurova Belediye Başkan Adayı Yalcın Akyol’un sosyete pazarında vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandığını biliyor musunuz?

- Adana Demirspor’un yine hakem kurbanı olduğunu biliyor musunuz?

-Çukurova Belediye Başkanı  ve Adayı Soner Çetin’in 5 yıldır aralıksız düzenlediği halk günleri toplantılarına aksatmadan devam ettiğini biliyor musunuz?

-Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Avukat Fikret Yeni’nin mahalle mahalle gezerek Seyhanlıya 106 projesini tek tek anlattığını biliyor musunuz?

-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın gazetecilerle sabah kahvaltısında biraraya geldiğini biliyor musunuz?

 

Günün İsmi

 

 Cumhurbaşkanını layıkıyla karşılayan tüm Adanalılar

Günün Sözü

Ruhu Yalanla Beslenen İnsana, Doğru Zehir Gibi Gelir

 

Günün Kitabı

 

 Heba

Yazar:  HASAN ALİ TOPTA