‘’GELEN GİDENİ ARATMADI’’

14/09/2020 06:15 3249

‘’Yiğidi öldür hakkını inkar etme derler’’ Hepimiz biliriz bu sözü, ben öncelikle Adana’da bir çok başarıların altına imza atan, gece gündüz demeden Adana için çalışan ve bunun karşılığını alan bir önceki Adana Emniyet Müdürümüz, şu anda ise İstanbul Emniyet Müdürlüğünü başarıyla sürdüren Zafer Aktaş’a başarılar diliyorum.

Yazıya neden böyle başladınız derseniz, her zaman iz bırakanlar yaptığı başarılarla anılır, Adana’da başarılı çalışmalarıyla iz bırakan İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı her zaman minnetle anacaktır. Adana’dan İstanbul’a selamlarımızı gönderiyoruz öncelikle.

Gelelim Zafer Aktaş’tan sonra Adana Emniyet Müdürlüğünde göreve gelen Doğan İnci’ye…

Yine bir söz ile başlayacağım. ‘’Gelen gideni aratır derler’’ ‘’Gelen gideni aratmadı’’, giden de söylediğim gibi iz bıraktı. Biz Adanalı olarak yönetenlerden hep iz bırakacak işler yapmasını istiyoruz.

Adana Emniyet Müdürü, Doğan İnci Adana’ya çabuk ısındı Babacan, nazik tavırlarıyla dikkat çeken, vizyon ve misyon sahibi.

Gecesi gündüzü Adana’nın ilerlemesi..

1845 yılında kurulan 175 yıldır hizmet veren bir kuruluşta, uzun yıllardır Emniyet teşkilatının her biriminde bulunan bu başarılı Emniyet Müdürünün Adana´da olması bir şans.

Şehrimizin huzur ve sükunu için çalıştığından dolayı, olaylar her geçen gün azalıyor. Sayın müdürümüzün uhdesinde bulunan çok değerli polis arkadaşların da, nazik ve kibar olmaları takdire şayandır.

Devletimizi temsil eden bu değerli bürokratlar PÖH´lerle, JÖH´lerle halkımızın ve devletimizin huzur ve güveni için canla başla görev ifa etmekteler.

Sayın müdürümüzün halkla iç içe olması da çok güzel, onların müşfik bakışları ile halkımız kendini Devlet eli ile kucaklamış hissediyor.

Huzurlu bir Adana mantığı artık oturmuş bulunmaktadır. Emniyet Müdürümüzün payı yabana atılamaz. Kendilerinin kurduğu huzur ortamının uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum.

Adanalılar adına bu çok değerli bürokratların kıymetini bilmeliyiz ve onlara yardımcı olmalıyız.

Hoşçakalın.