DESTEK ŞART

13/03/2020 20:56 3311

Adana Demirspor için Akhisar maçı son derece önemliydi. Uğur Hocanın ayrılmasının ardından takımın başına geçen Cüneyt Hoca açısından da şampiyonluk yolunda ilk maçı kazanmak yine önemliydi. Evet bu maç kazanılsaydı önemli bir avantaj elde edilmiş olacaktı fakat olmadı. Maç sonu ben dahil sosyal medyada bir takım eleştirilerde bulunuldu. Oyundu, futbolcuydu, sistemdi. Aslında tamda şimdi bu eleştirileri bir kenara koyup kalan 7 haftada Adana Demirspor’u daha da fazla desteklemek gerekir. Zaten biten bir şey yok Başkan Murat Sancak’ta yitirilenin sadece bir avantaj olduğunu dile getirdi. Bu takım öyle yada böyle ilk iki de dahil yok olmaz ise play-off tan süper lige çıkacaktır. Önemli olan bu inancı kaybetmemektir.

Dile kolay çok sıkıntılı zamanlar yaşadı kulüp ancak şuan gerçekten rahat bir dönem yaşanıyor. Bunları defalarca yazılarımızda dile getirdik. Şimdi bir kötü sonuçta hemen enseyi karartmanın da anlamı olduğunu düşünmüyorum. Tekrar ediyorum 7 hafta var ve bu köprünün altından çok sular akar ve ben inanıyorum ki Adana Demirspor hedefe öyle ya da böyle mutlaka ulaşacaktır.

Önemli olan camianın birlik ve beraberliğini asla yitirmemesi. Eleştirileri bu 7 hafta için bir kenara bırakmak gerekir takım hedeften kesinlikle kopmamış şampiyonluk iddiası devam ediyor. Ancak inanın yıkıcı eleştiriler geldikçe futbolcunun da moral motivasyonu o derece düşüyor.  Bu takımı süper lige taşıyacak olan bu futbolcu gurubu ve bu teknik heyet o yüzden tekrar etmek fayda var Eskişehir maçıyla birlikte kalan haftalarda yeni bir seri yakalayıp yeni bir sayfa açıp mutlu sona ulaşmak şart bunun içinde hep destek tam destek diyorum.