Derin Bir Yara: Kalp Kırıklığı

11/06/2020 04:46 2540

 

Kalp kırıklığı nedir bilir misiniz? Ben size anlatabilirim çünkü bu hayatta çok kalbim kırıldı. Kesinlikle sadece bir kalp kırıklığı deyip geçmemek lazım. Kalp kırıklığı izini tüm bedeninizde parça parça bırakır. Bazen sessiz sakin oturup düşünürken birden aklınıza gelir kalbinizi kıran insanlar veya sebep oldukları şeyler; hatırladıkça da üzülürsünüz ve belki de saatlerce ağlarsınız.

Kalp kırıklığı öyle güçlüdür ki her hissettiğinizde sizden bir parça gitmiş gibi olur. Ben kalp kırıklıklarından dolayı ağladığım zamanlarda bayılacak kadar kötü olduğumu ve hatta titrediğimi biliyorum.

Benim geçmişte çok kalbim kırıldı şu anda ise hayatıma giren insanlar geçmişteki yaralarımı iyileştirmeye çalışıyorlar. Fakat, bazen hayatta başınıza gelen her durumu bir sınav gibi düşünmeniz gerekebiliyor. Yani demem o ki kalp kırıklıklarını yaşatan insanları görmeden kalp kazananların değerini anlamanız da pek mümkün olmuyor. En kötüsü de ne biliyor musunuz? Kalp kıranların kalp kazanmak için bir özür dilemeyecek kadar yüzsüz olması. Halbuki bir özür ile yaralanmış kalp biraz olsun toparlanır ama yine de eskisi gibi hiçbir zaman olmaz. Bu yüzden ne olursa olsun kalp kırmamaya çalışın çünkü kalp en hassas organdır. Hadi şimdi sizde bir tanıdığınızın kalbini kazanın.