Demirspor’un atanı ile tutanı çok iyi

27/09/2018 22:07 1971

 

Adana Demirspor galibiyet serisinin devam etmesi adına Altınordu maçı çok önemliydi. Oyuna tam bir deplasman takımı gibi başladı. 2. Bölgeye çekilip kazandığı toplarla hızlı hücum yapmaya çalıştılar ve başarılıda oldular.

Nitekim kazandıkları topla Traore,  Pote’ye güzel bir ara pasıyla buluşturdu ve Pote’nin kişisel gayretiyle tam bir golcü vuruşuyla takımını öne geçirdi.

Adana Demirspor’un kondisyonuyla alakalı bir sıkıntısı yok ama tempoyu istediği zaman arttırıp istediği zaman düşürebilmesi lazım yani rakibin Adana Demirspor’a ayak uydurması lazım Adana Demirspor’un değil.

Öndeyken daha çok pas oyununa dönmeli. Rakibe direnç vermemeli. Adana Demirspor tek ön liberolu sistemini oturttu.  Zaman zaman ilerde çoğalmakta sıkıntı yaşadılar. Ofansif orta sahaya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman savunmada konsantre eksikliği yaşandı.

Orkan’ın daha çok katkı vermesi gerek zira taraftarların beklentisi büyük.Genel anlamda iyi görünmeyen ama hanesine 3 puanı yazdıran bir Adana Demirspor izledik.

Futbolda olmazsa olmazın atanla tutanın iyi olacak oda Adana Demirspor’da var. (Pote,Çağlar) Hakan hoca ve ekibini ve futbolcu kardeşlerimi deplasmanda aldıkları 3 puan için kutluyorum. Bu takım içerde maç kaybetmediği takdirde şampiyonluğun en büyük adayı Adana Demirspor’dur.  Adana Demirspor, Eskişehirspor’u da yenmeli. Maç oynanmadan kazanılmıyor ama KAZANMALI...

Sevgi ve saygılarımla..