Demirspor taraftarını kutluyorum

07/11/2018 20:01 2108

 

Öncelikle, Büyük Adana Demirspor taraftarı ile başlamak istiyorum.

Takım yense de yenilse de hep aynı coşku ile takımlarına sahip çıkıyorlar. Kazanılan puanlarda katkıları üst düzeyde oldu. Taraftarımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Maça gelecek olursak Adana Demirspor takımı bizi umutlandıran bir başlangıç yaptı.

Oyuna istekli ve arzulu başladı. Nitekim de maçın başlarında Pote’nin golü ile öne geçmeyi başardı. Adana Demirspor her maçta her an gol atabilecek ve her an gol yiyebilecek bir görüntü veriyor.

Rakip Afjet Afyon takımı Adana’ya sıkıntılı geldi. Hafta içi hocasını gönderdi. Maça yardımcı hoca ile çıkmasına ve deplasmanda olmasına rağmen açık futbol oynadılar. Rakibin vermiş olduğu boş alanları iyi kullanamadık. Eğer kullanmış olsak maçı ilk yarı kopartabilirdik. Beklerin daha çok ofansif anlamda oyuna katılmaları lazım. Kenar oyuncuların daha çok sorumluluk alması lazım.

İkinci yarıyı konuşsak ne yazabiliriz ki?

Tamamen rakibe teslim olan bir Adana Demirspor izledik..İkinci yarı kaleci Çağlar her maç olduğundan daha fazla kalesinde devleşti. Şunu söyleyebilirim; Adana Demirspor kaybetmemeyi öğrenmeli ve ona göre çalışmalı.

Adana Demirspor sezon başından bu yana oynadığı oyun maalesef umut vermiyor. Bu maçın en büyük kazancı hoca ve futbolcu kardeşlerimin üzerindeki kazanamama baskısının ortadan kalkması oldu. Bu galibiyetle Altay maçı daha bir önem kazandı. Kazanılacak puan yada puanlar bizi zirvede tutacaktır.

Sevgi ve saygılarımla...