Demirspor taraftarı hazır

22/05/2019 04:24 885

Adana Demirspor tarihi maçlarından birine çıkıyor.

Süper lige çıkmak için Hatayspor ile bugün Adana’da 21:00 da 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda seyircisinin önüne çıkacak Adana Demirspor taraftarları bu tip finalleri çok yaşamış bir grup.

Çanakkale Dardanel, Karşıyaka, Giresun, Tavşanlı Linyit, Güngören, Bandırma, Alanya gibi takımlarla finaller oynamış bu taraftarlar grubu bugün yine tribünde yerini alıp görevini fazlasıyla yapacaktır.

Müsabakaya çıkacak sporcu ekibi bunun mücadelesini gösterecektir. Özellikle gol bölgelerinde çok iyi olan Hatay takımı için önlem alınacaktır. Çok adamla hücuma çıkan Hatayspor için özellikle orta sahamızın çok çalışması gerekecektir. Sabırla oynamamız gerekli olduğu ve iki aşamalı maç olduğunu düşünerek mücadele etmemiz gerekmektedir. Traore, Levent, Erdal, Vedat, bu maçta iki kişilik oynamalı . Pote , Süleyman ve Berk hücum bloğunda çok çalışmalı. Ellerine gelen fırsatları iyi değerlendirmeliler.

Adana 5 Ocak Stadı yine tarihi bir gün yaşayacaktır. Adana siyasetinin, ekonomisinin lig çıkacağı bir müsabaka oynanacaktır. Bu arada seçilmiş ve atanmışlarında maçı olarak gördüğüm bu karşılaşmalar onların da sınavı olacaktır. Adana Demirspor Süper lige çıkarsa sizlerde süper lige çıkarsınız.

Ben taraftarlara kefilim. Onlar yine yerini alacaktır ve gönülden desteğini sürdürecektir. Futbolcu kardeşlerim son sözü siz söyleyeceksiniz.