Demirspor için süreç iyi gidiyor

03/10/2018 22:31 2083

 

Adana Demirspor’un sezon başından beri yeni bir takım oluşundan her zaman bahsettik ve biraz sabır dedik.

Şuana kadar sürecin çok iyi gittiğini düşünüyorum. Bundan sonra ayakları yere sağlam basan, ne istediğini bilen bir Yönetim, Teknik heyet, futbolcular ve taraftar grubu var.

Şehir havaya girmiş.

Bundan sonra Adana Demirspor’un işi daha da zorlaşacak.

Neden mi?

Puan cetvelin de üstte olmak ve orda kalmak teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimin üzerlerindeki yükü 2 kat arttıracaktır.

Eskişehirspor maçına gelince, rakip transfer tahtasını açamamış gençlerle onurlu bir mücadele veriyorlar. Adana Demirspor muhteşem taraftarının önünde maça durgun ve temposuz başladı. Usta ayakların oluşu maçı erken koparmasına neden oldu...Golden sonra oyunun tamamen hakimiyetini ele geçirdi Demirspor. Oyun anlamında hala eksikler var bir an önce bunların giderilmesi lazım.

Adana Demirspor rahat bir galibiyet aldı...Berk çok yetenekli bir oyuncu ne kadar süre alıyorsa o sürenin hakkını fazlasıyla veriyor...

Adana Demirspor için şunu söyleyebilirim; vasat oynayan takıma karşı vasat iyi oynayan takıma karşı daha dirençli,istekli ve iyi oynuyorlar.  Bunu genele yaydıkları taktirde işlerinin daha kolay olacağı kanısındayım...

Bu haftaki Osmanlıspor maçı zor olacak. Hakan hoca ve ekibi muhakkak dersine iyi çalışmışlardır. Milli takım arasına iyi girmesi adına puan yada puanlar alınması beni mutlu edecektir..

Sevgi ve saygılarımla.