Demirspor coştu bir kere

24/09/2019 12:32 409

Keçiören ve Adanaspor beraberliklerinden sonra puan kaybına tahammülü olmayan Adana Demirspor, 10 binin üzerinde taraftarının önünde Bursaspor’u 4-1 yenerken, adeta savaş yaparak mücadele etti.

Bu haftayı da yabancı oyuncusu olmadan geçen Demirspor’da , Mehmet, Adil, Semih, Hakan defans bloğu yine eksiksiz mücadele verdi. Takım kaptanı Volkan Şen, liderlik yapıp iyi mücadele etti. Ancak şunu unutmamalıdır ki her rakip kendisiyle uğraşacaktır. Sinan, Tevfik, Berk ve Emre çok mücadele eden oyunculardı. Samed iyi niyetli ve gol atmak için sahada basmadık yer bırakmayan bir oyuncu ve her an bir takımın canını yakacak gayreti var. Levent orta sahada çok çalıştı. İki asist ve bir golle oynadı. Aferin Levent. Bu sezon ilk kez ilk 11 de kendisine yer buldu. Ve bunu iyi kullandı.

Şuan Demirspor iyi durumda ve ilk kez bu sezon seyircisi ile tanıştı. Özellikle Traore, takıma girdikten sonra orta saha daha da iyi olacaktır. Bursaspor gibi iddialı ve iyi bir takımı net skorla yenmek çokta kolay olmasa gerek.

Adana Demirspor iyi neticeler alırken bunları yazıp dile getirmek bence en doğrusu. İleri uçta çakılı bir santrafor şart. Samed’in yanına özellikle hava toplarına hakim bir golcü şart. Orta sahada çok koşan oyuncularımız var onların yanına iyi pasör bir isim gerekli.

Oyuncuları ve teknik heyeti kutluyorum.

Başkan Murat sancak ise elinden gelenin fazlasını yapıyor. Onu da kutluyorum. Demirspor sorunsuz hale geldi. Dileğim Süper lige çıkmasıdır.