Darısı asaleten atanmasına olsun…

25/11/2018 20:50 2587

Adana Emniyet Müdür Vekili Erdal Cılasın şu anda Adana Emniyet Müdürlüğü’nün başında. Erdal Müdürümüzü yıllardır tanırız. Kendisi has Adanalıdır. Emniyet Müdürlüğü’nde şube müdürlüğünde imzası mutlaka vardır, bilgi işlemde, personelde, trafikte kısacası hemen hemen her birimde… Adanalılar tarafından da oldukça sevilir. Samimi ve sevecendir. 

Şu anda Baş Müdür Vekilliğini de başarılı bir şekilde sürdürüyor. Emniyet müdürümüzün görevi bırakmasının ardından vekaleten il müdürlüğü görevini yürüten Cılasın, ful performansla çalışıyor. Her işi başarıyla yürüten Erdal müdürümüz, bu işi de layıkıyla yerine getiriyor. Darısı asaleten atanmasına diyelim.

 

 

 

Küçük Ali’nin hayalini Asayiş Şube gerçekleştirdi

 

Asayiş Müdürlüğü’nden küçük Ali’yi sevindiren hediye. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir paylaşım gördüm, inceledim bir de ne göreyim; Asayiş Şube müdürlüğü yetkilileri, sosyal medyaya hayalini yazdığı küçük çocuğun, en büyük hayalini gerçekleştirmiş.

Polis olmak isteyen Ali Kurt’a, ekipler polis üniforması götürmüş. Ali üniformayı geri çevirerek ‘Ben Yunus olmak istiyorum’ demiş.  Bunun üzerine ekipler, hemen bir Yunus Üniforması temin ederek Ali’ye getirmiş.  Yunus Üniformasını gören Ali ise sevinçten havalara uçmuş.  Balcalı Hastanesi'nde yatan 7 yaşındaki minik yavrumuz Ali Kurt için 0 Rh (+) pozitif trombosit kan ihtiyacı var. Ali’nin bu isteğine duyarsız kalmayan ve hemen yerine getiren Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu nezdinde, Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerini kutluyorum. Zaten Şube Müdürü Yüzbaşıoğlu’nun göreve başladığından bu yana Adana’da asayiş olayları belirli ölçüde azaldı, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veriyor. Tebrikler müdürüm.

 

Çimdik

Adana Emniyet Müdürlüğü’ne turizmin başkenti sayılabilecek bir ilden batıdan bir müdürün geleceğini biliyor musunuz?

Haşarı soruyor

-Hafta sonu Adana’dan Antalya’ya bir çok ismin neden gittiğini biliyor musunuz?

 

-İYİ Parti Adana İl Başkanı GöjktürkBoyvadaoğlu’nun ünlü bir mekanda kimlerle sabah kahvaltısında ne için buluştuğunu biliyor musunuz?

-MHP’de ilçe belediyelerinde sürpriz isimlerin belediye başkan adayı olarak gösterileceğini kimlerin iddia ettiğini biliyor musunuz?

-Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek’in, dur durak bilmeden çalıştığını biliyor musunuz?

-CHP İl Başkanı Av. Emrah Kozay’ınYaklaşan yerel seçimler öncesinde KESK Adana bileşenleriyle İl Başkanlığımızda bir araya geldiğini ayrıca İl Kadın Kolları ile birlikte, bugün  17-18 saatleri arasında duygu kafe önünde bir basın açıklaması yapacağını biliyor musunuz? 

-Erkan Koleji Okullarının düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Balosu’nn Adana’da büyük yankı bulduğunu biliyor musunuz?

-ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Obrukçu’nun görevi bırakmasıyla yerine şu an vekillik yapan Yüksel Durna’nın atanacağını kimlerin iddia ettiğini biliyor musunuz?

Günün İsmi

“Ben hesap adamıyım” diyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar

Günün Sözü

Kendisiyle yüzleşmeye yüzü olmayanlar, başkalarının hatalarıyla oynar dururlar...

 

Günün Kitabı

Orta Asya’nın Yahudi Türkleri HAZARLAR

Yazar:  Arthur Koestler