Ceyhan Belediye Basket doğru yoldu

14/11/2019 02:46 5360

 

Deplasmanlı 2.Basketbol liginde mücadele veren Ceyhan Belediyesi Basketbol takımı oynadığı iki lig maçını da kazanarak puan sıralamasında zirveye oturdu. 
Deplasmanda İzmir Büyükşehir’i ; Adana’da ise İstanbul Fener’i yenen temsilcimizde Levent Deringöl ile Atilla Keskin, çalıştırıcı olarak görev yapıyorlar. Tecrübeli antrenörler bu ligi iyi tanıyan teknik heyet olarak öne çıktılar. 
Damla, Sümeyye, Janset, Pınar, Özlem, Hatice, Çağla, İrem , Fatma Nur ve Banu kadroda olan oyuncular. Pınar, takımın tek uzun oyuncusu.  Fatma Nur, Sümeyye, Janset ve Özlem  skor üreten oyuncular. Özellikle Janset ve Özlem’in tecrübeleri bu takıma çok şey katacaktır. Ceyhan takımı bir birini çok iyi tanıyan oyunculardan kurulu bir ekip. Bence, başarılı olacaklardır. 
Bir uzun takviyesi ile hedefe biraz daha yaklaşabilirler. Takımın yönetimi antrenörlere güvenmeli ve dışarıdan gelebilecek çatlak seslere kulak vermemelidirler.  Zira, Adana’da bu tip oluşumlara tepeden inecek antrenörler , yöneticiler olacaktır. Bunlardan  şimdiden bahsetmemde fayda  çıkarılması şart. 
Bu ekip bu işi başarır. En azından “Ceyhan” ismi çok konuşulacaktır.