BÜYÜK SIFIRLAMA 7

24/12/2020 02:09 356

 

Psikiyatrist, Salgın Korku Tacizine Düdük Çalıyor…

Psikiyatrisi Dr. Peter Breggin tarafından açıklandığı üzere, insanları korkutarak istenen halk sağlığı önlemlerini kabul etmenin, en etkili yollarını belirlemeye odaklanan bir halk sağlığı araştırması okulu var.

Karışıma kafa karışıklığı ve belirsizlik ekleyerek, bir kişiyi korkudan endişeye - artık mantıklı düşünemeyeceği bir kafa karışıklığı durumuna - getirebilirsiniz ve bu durumda, bir kişiyi daha kolay manipüle edilirsiniz.

Breggin'in açıkladığı bu durumla, bir kişiyi aynı zamanda, panik atak ya da anksiyete (**) atağının özelliklerinden biri olan düşünme yeteneğinin kaybettirebilirsiniz. Böylelikle çaresiz bir vaziyette kafanız karışır. Doğal olarak sonunda çaresizlik başlar ve bu noktada insanlar rahatlamak için hemen her şeyi yapmaya hazırdır.

Böylelikle, Bill Gates’in aşısı ve “Büyük Sıfırlama” kurutuluş olur.

Okulun konusuna, Biden ve Fauci'de giriyor! Onlardan bir mesaj alıyoruz… "İlaç endüstrisi çok zengin ve korkuya ihtiyaç duyuyor. Çünkü bu korku ile bir servet kazanıyorlar… tüm ilaçlarını ve aşılarını hazırlıyorlar. " yardımcı olmamız gerekiyor.

Tabii ki bunlar için, insan yok! Ve sorduğunuzda da,

- İNSAN mı?

- O da ne, diyeceklerdi.

Egoları çoktan tavan yapmış bu sapkınlar ile ilgi daha fazla devam edemeyeceğim….

Sosyal Mühendislik, Teknokratik Yönetimin Merkezidir.

Bitirirken, teknokrasinin doğası gereği sosyal mühendislikten geçen teknolojik bir toplum olduğunu unutmayın. Korku, yalnızca bir manipülasyon aracıdır. “Bilim” üzerine odaklanmak başka bir şey. Ne zaman birisi karşı çıksa, sadece “bilim karşıtı” olmakla suçlanır ve statüko ile çelişen herhangi bir bilim, “çürütülmüş bilim” olarak ilan edilir.

Önemli olan tek bilim, teknokratların doğru saydığı her neyse, ona karşı ne kadar kanıt olursa olsun. Bu salgın sırasında bunu ilk elden gördük, çünkü Büyük Teknoloji, teknokratik makinedeki bir başka dişli olan Dünya Sağlık Örgütü'nün fikirlerine aykırı her şeyi sansürledi ve yasakladı.

BÜYÜK AŞIYI BOYKOT ETMELİYİZ…

Bu sansürün devam etmesine izin verirsek , nihai sonuç yıkıcı olmaktan başka bir şey olmayacak. Şeffaflık ve gerçek için bastırmaya devam etmeliyiz. Tıbbi özgürlük, kişisel özgürlük ve mahremiyet hakkı konusunda ısrar etmeliyiz.

Derin Devlet'in organize ettiği suçlu teşkilatının soykırım yeteneğini sakat bırakmaya yönelik küresel çabalara, aynı zamanda BÜYÜK AŞI’yı sonsuza dek boykot ederek, aynı zamanda sağlık hizmeti özgürlüğünün tadını çıkarmaya da katılabilirsiniz .

Karar sizin…

Kişi alışkanlığı bırakmak kadar irfan olamazmış…

İrfan olmak, kişinin noksanını bilmesi/ /alışkanlığını (zararlı) bırakabilmesi ile eş değerdir.

Aşağıdaki grafik, Büyük Sıfırlamanın başarılı bir şekilde sunulması için korku dağıtmanın temel rolünü göstermektedir.

(*) Öjenik ; 20. yüzyılın ilk yarısında çok sayıda taraftar toplayan bir kuramdı. Öjenik engelli, hasta, homoseksüel insanların ayıklanması ve sağlıklı bireylerin çoğaltılması yoluyla bir insan ırkının, "ıslah edilmesi" anlamına geliyordu.

(**) Anksiyete; bir diğer adıyla kaygı bozukluğu, psikolojik bir rahatsızlıktır. Günlük hayatımızda ara sıra anksiyete yaşamak olağandır. Çünkü zaman içerisinde karşı karşıya kaldığımız olaylardan ötürü endişelenebilir ya da gelecek ile ilgili maddi-manevi anlamda kaygılar duyabiliriz. Günlük yaşamda kaygı duymak her ne kadar normal olsa da, dozunda bir aşırılık mevcutsa o zaman tıbbi bir hastalıktan söz edebiliriz.

SON SÖZ: ‘’ TÜM YELKENLER YENİ DÜNYA İÇİN AÇILIYOR.’’