BÜYÜK SIFIRLAMA 4

21/12/2020 02:41 380

 

STEPHANIE RUHLE: Sizi eleştirenlere ne dersiniz, bir haftadan kısa bir süre önce dışarı çıkıp Joe Biden'in zaferini kutlayan büyük bir kalabalığın önünde durdunuz ve şimdi de şehrinizin kapanması gerektiğini söylüyorsunuz? Birine sahip olup diğerine nasıl sahip değilsiniz?

LIGHTFOOT: Aslında rahatlamamız gereken ve bir araya gelmemiz gereken zamanlar vardır. Ve bunun, o zamanlardan biri olduğunu hissettim. Ben orada olsam da olmasam da o kalabalık toplandı.

Tamamen utanç ve utanç eksikliğine dikkat edin. "Kuralların benim için geçerli olmadığı zamanlar vardır."

Öyleyse özellikle kuralların, kuralları koyan insanlara uygulanmadığı zamanlar ne zaman? Washington DC Belediye Başkanı Muriel Bowser, kurallarının Joe Biden'ın Delaware'deki zafer partisi için geçerli olmadığına karar verdi, bu yüzden gitti. Partiye gitmenin, "gerekli" olduğunu söyledi. Muriel Bowser, Demokrat Parti adına olduğu için seyahatini herhangi bir şekilde karantinaya almak veya kısıtlamak zorunda değildi.

BÜYÜK SIFIRLAMA NEYE BENZİYOR?

- Görünüşe göre şudur: Sorumlu insanlar, istedikleri her şeyi yapmakta. Çünkü sorumlular. Büyük Sıfırlamada canlı müzik olmayacak. Korolar, Kamala Harris'i övmedikçe yasadışı olacak. Noel yasaklanacak. Üzgünüm, maskeni tak ve tatilleri yalnız geçir. İyi şanslar.

Öyleyse, ikiyüzlülük ve otoriterin tuhaf ama yine de garip bir şekilde tanınan bu bileşimi daha ne kadar sürebilir? - Sonsuza dek süreceğini hayal etmek zor.

TEKNOKRATLAR, -BÜYÜK SIFIRLAM İÇİN HAZIRIZ.

Dünya’nın beklediği büyük sıfırlama ile ilgili çok yönlü ve dikaktli araştımacı aynı zamanda Mercola.com'un da kurucu olan Dr. Joseph Mercola da, “Küreselci Teknokratlar Büyük Sıfırlama Düğmesine Basmaya Hazır.” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Mercola’nın yazısı bugünlerde yaşadıklarımızın arka planını gösteriyordu. Bilmek istediğimizin özeti; Hükümetler, enerji ve finanstan gıdaya, ilaca, gayrimenkule, polisliğe, hatta insanlarla nasıl etkileşim kurduğumuza kadar her şeyi yeniden düzenlemeyi amaçlayan, “Büyük Sıfırlama Planı”, yaşamın dokunmadık tek bir alanını bırakmayacağı yönündeydi.

Bir Bakışta Büyük Sıfırlamanın Hikayesi:

-Küreselci teknokrasi, COVID-19 salgınını demokratik hesap verebilirliği aşmak, muhalefeti geçersiz kılmak, gündemini hızlandırmak ve irademiz dışında kamuoyuna, kendi isteklerini empoze etmek için kullanıyor.

-Büyük Sıfırlama, dijital gözetim yoluyla dünyayı izlemek ve kontrol etmek için küresel bir gündemi ifade eder. Banka hesabınıza ve sağlık kayıtlarınıza bağlı bir elektronik kimlik ve hayatınızın her yönünü belirleyen bir sosyal kredi kimliği aracılığıyla buna bağlanacaksınız.

-Büyük Sıfırlama, kapitalizmden ve serbest girişimden kurtulmak ve bunları kamuoyunda, “sürdürülebilir kalkınma” ve “paydaş kapitalizmi” olarak adlandırılan teknokrasiyle değiştirmekle ilgilidir.

-Büyük Sıfırlamada, planının dışında kalan tek bir yaşam alanı yok. Planlanan reform, hükümet, enerji ve finanstan gıda, ilaç, gayrimenkul, polislik ve hatta genel olarak insanlarla nasıl etkileşim kurduğumuza kadar her şeyi etkileyecek.

-Devletin gizlilik korumaları, bu planda büyük bir engeldir, bu nedenle, insanların özel hayatı ve gizlilik hakkı konusundaki görüşlerini gevşetmeleri için her türlü çaba gösterilmektedir. Hedefte Anayasa değişiklikleri var. Bu yüzden kanunları zayıflatma, atlatma, görmezden gelme veya geçersiz kılma çabaları artıyor.

ŞU ANDA DUYDUĞUMUZ, “MÜKEMMEL SIFIRLAMA” NEDİR?

-Özetle, Büyük Sıfırlama, dijital gözetim yoluyla dünyayı izlemek ve kontrol etmek için küresel bir gündemi ifade ediyor.

Gazeteci James Corbett'in 16 Ekim'deki, Corbett Raporun’da açıkladığı gibi, Büyük Sıfırlama, banka hesabınıza ve sağlık kayıtlarınıza bağlı bir elektronik kimlik ve bir sosyal kredi kimliği aracılığıyla herkesi ona bağlayan, Anayasa gibi yeni bir "Sosyal Sözleşmedir." Bu bağlayıcılık hayatınızın her yönüne dikte edecektir.

Yarın devam edeceğiz…