“BÜYÜK SIFIRLAMA”

16/12/2020 02:09 418

 

Covid -19’un amacı büyük sıfırlama mı? DSÖ’nün pandemi ilan ettiği günden itibaren hayatımıza giren tedbirlerin dışında, bir de “Büyük Sıfırlama” vardı. Güya her şey tepeden tırnağa değişecekti. İlk zamanlar virüs korkusu ile ne olduğunu anlamadığımız bir durum olsa da The Economist’in kapağı ve Bill Gates’in çabaları ile bir şeyler sezinlemeye başlamıştık. Ama açıkçası detaylar yeni yeni önümüze gelmeye başladı. Ve Küreselcilerin dünyanın dört bir tarafında beslediği, hükümetlerin içine koyduğu, “Teknokratlar Büyük Sıfırlama için hazır.” olduğunu da öğrendik.

BÜYÜK SIFIRLAMA; COVİD-19’A TUTUNUYOR…

Her şeyden önce COVID-19, her türden teori için verimli bir zemin oluşturmasının nedeni, aşılarda mikroçipler, Bill Gates gibi egemen vatandaşlar, bir krizin örtüsü altında yeni bir dünya düzeni düşüncesi ile beslenerek verimli bir zemin yarattı. Eğer ortada bir komplo teorisi varsa, yaratıcıları da yine kendileriydi.

Ve şimdi yeni bir teori viral oldu. Pandemiden sonra kişinin asla müdahil olmayacağı, “faşist” bir rejimin insanlığı “köleleştireceğini” öne süren bir teori - hepsi de sağlıklı bir komünizm dozuyla veriliyor. Doğal olarak, silahlarınız - eğer varsa - elinizden alınacaktır.

Adı; "Büyük Sıfırlama".

Ancak bu teoride yeni bir bükülme var. Diğer pek çok komplo, taraftarların ikna edilmesine güvenirken, Büyük Sıfırlama aksine, kendi oluşturduğu marka ile resmi bir web sitesi var. WEF-Dünya Ekonomik Form..

Şimdilik Prens Charles'tan İngiltere Başbakanı Boris Johnson'a kadar bir çok lider, sıfırlama konusunda konuşmaya devam ediyorlar.

Amerikalı muhafazakâr televizyon sunucusu olarak bilinen, siyasi yorumcu, köşe yazarı ve Fox News'de 2016 yılından beri yayınlanan Tucker Carlson Tonight adlı politika programının sunucusu da, Seçkinler, Covid-19’un kilitlenmesi ile “Büyük Sıfırlamayı” başlatmak istiyorlar, bu durum bizi korkutmalı demesi de bardağı taşıran son damla oldu.

Büyük Sıfırlama projesi hakkında çok detaylı bilgi yoktu. Ama ilk önce nerede başlayacağı konusunda tahminler vardı. Başlangıç ABD ve sonra da Avrupa’nın belli başlı ülkelerinde olmalıydı!.. Çünkü her açıdan gücün olduğu bölgeler burasıydı. Eğer burada fire verirlerse, o büyük sıfırlama projesi hayata geçmesi çok zor olurdu. Amerika’nın yeniden kilitlenmesi veya kapanması, Fransa ve Almanya’da büyük çatışmaların çıkması, İngiltere’de baskıların artması dünyanın diğer yerlerin de hiç kuşkusuz tsunami etkisi gösterecektir.

Küreselcilerin kapanma sırasında sıfırlamanın hazırlıklarını yapacağına ilişkin en büyük ipucu; hiç kuşkusuz, Joe Biden ‘in seçimlerde daha fazla maske, daha fazla karantina, seyahat etmeye sınır, kiminle yemek yiyebileceğiniz gibi daha fazlasını vaat etmiş olmasıdır. İnsanlığın sonunu getirmek için de ABD halkında oy istiyor, az gelince de hile ile oyları artırılıyordu.

Yaşadıklarımız bilimle ilgili değil. Maskeler ve kilitlenmeler korona virüs enfeksiyonlarında ani artışları önleseydi, dokuz ay sonra korona virüs enfeksiyonlarında, yalnızca grafiklere yansıttıkları ani artışları göstermeyeceklerdi. Burada pervasızca bilimi de ters düz ederek, yollarına hızla devam ediyorlar.

-Peki neler oluyor?

SIFIRLAMANIN HEDEFİNDE DİNLER DE VAR! TÜM DİNLER MESAJ VERSİN!.

Bu konuda Katolik Başpiskopos Carlo Maria Vigano'nın bir fikri var. Vigano 79 yaşında ve yaşlıların başkalarının kendisi için ne düşündüğünü önemsemeyi bırakmış ve bunun yerine, doğru olduğunu düşündüğü ne varsa söylüyor.

Dini açıdan da yaşadıklarımız, Vatikan'ın Washington eski Büyükelçisi Başpiskopos Carlo Maria Vigano'nun Haziran ayında başkana yazdığı 11 sayfalık mektubundan farksızdır.

“OLAĞANÜSTÜ” MEKTUP

Vigano, “Geçen Şubat ayına kadar hiç kimse, tüm şehirlerimizde vatandaşların sadece sokakta yürümek, nefes almak, işlerini açık tutmak istedikleri için tutuklanacağını asla düşünmezdi. Pazar günü kiliseye gitmek istemek. Oysa şimdi tüm dünyada oluyor... İnsanlık dışı, yüzü olmayan bir tiranlığın kurulmasına aracı olarak giderek daha fazla kendini gösteren bir sağlık acil durumu adına, vatandaşların ve inananların temel hakları reddediliyor."

Bu kelimeleri daha önce duymamış olmanın bir nedeni var. Yaygın haber medyası, Vigano'nun başkana yazdığı mektubu bastırmak ve itibarsızlaştırmak için ellerinden geleni yaptılar.

Ayrıca Vigano’nun mektubuna benzer mesajların tüm dinler tarafından verilmesi özellikle önem arz etmektedir. Bu mektubu ABD Başkanı Trump, “olağanüstü” olarak nitelendirdi. Ve kendisine gönderilen mektuptan dolayı onur duyduğunu ifade eden bir de tweet attı.

Vigano duymaya değer şunu da yazdı: "Bu Büyük Sıfırlama başarısızlığa uğramak üzere tasarlandı. Çünkü bunu planlayanlar, haklarını savunmak, sevdiklerini korumak, çocuklarına ve torunlarına bir gelecek vermek için hâlâ sokaklara çıkmaya hazır insanların olduğunu anlamıyor."

-Umarım doğru çıkacaktır.

Yarın devam edeceğiz…