Bu gurur hepimizin

27/12/2021 19:20 1434

Dile kolay tam tamına 23. yıl.. Savaş Çokduygulu'nun kaptanlığında bir avuç insanın olağanüstü gayretleriyle yayın hayatına başlayan gazeteniz 5 Ocak, tam 23. yılı geride bıraktı.Kurulduğu yıldan itibaren, Adana kokan, Adana'nın menfaatlerini ön planda tutan, bu kentin gelişmesi, bu kentin hak ettiği konma gelebilmesi adına  yayın politikasını benimsedi.

Ve hala da bu ilkeler doğrultusunda yayın hayatına devam ediyor.

***

Evet, Gazeteniz 5 Ocak 23. yılını geride bıraktı. Sheraton Grand Adana Otel'de verilen kuruluş balosuna siyaset, iş, spor ve sanat camiasından çok ama çok sayıda isim katıldı. Her halde isimleri tek, tek yazmaya kalksam bana ayrılan sütun yetmez. Ama kısaca Türkiye gazetemiz gecesinde buluştu desek yalan da olmaz hani.

***

Gazetemiz imtiyaz sahibi, çok değerli patronumuz Savaş Çokduygulu'nun, her türlü övgüyü hak ettiğine inanıyorum. Çünkü, kendisi inandığı yolda asla ama asla taviz vermeden emin adımlarla yürüyor. Coşkusunu ve heyecanını hiç ama hiç kaybetmeden en iyisini nasıl yapabilirimin gayreti içinde. Ekip olarak bizlerde öyleyiz yani gazetenin tüm çalışanları...

***

Gazetemizin yanında bir de Yotube kanalı eklendi, orada da her biri kendi branşında profesyonel arkadaşlarımızın görev yapıyorlar, canlı yayınlarıyla kısa sürede çok iyi bir izlenme oranı yakaladılar. Her zaman için söylediğim bir söz vardır. Hiç bir başarı asla tesadüf değildir.

***

Aslında yazılacak, çizilecek çok şey var... Ama yolumuzun uzun, bu uzun yolda dün olduğu gibi yarında, çamura, çirkefe, şantaja bulaşmadan, ilkeli, tarafsız, objektif yayınlarımızla, Adana'mızın menfaatleri doğrultusunda sevgili patronumuz Savaş Çokduygulu kaptanlığında yürümeye devam edeceğiz.

Bizi izlemeye devam edin...