BODRUM’DA 6 SEYHAN’LI

08/05/2023 21:32 322

 

         Bodrum Belediyesi ve Bodrum Adanalılar Derneği ev sahipliğinde Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın da destek ve katkılarıyla Bodrum Belediyesi Bahar etkinlikleri kapsamında Seyhan Belediyesi destek verdi. Seyhan Belediyesi bu harika geçen turne için başta Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a, Bodrum Adanalılar Derneği Başkanı Ayhan Ongun’a, Bodrum Şehir Tiyatrosu müdürü Rezzan hanıma ve adlarını sayamadığımız emeği geçen herkese Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu adına teşekkür ediyoruz. Ayrıca 425 kişilik Bodrum Nural Kültür Merkezi ni dolduran bütün Bodrum Seyircisine çok teşekkür ederiz.

        Çok sayıda Adanalı nın yaşadığı Ege’nin incisi Bodrum’da 6 Adanalı ; Tamer Gözüdeli, Neslihan Sönmez, Mehmet Kara Buket Elik, Merve Konuk, Akay Tonguç; Adana’nın, Adanalının centilmenliğini ve Sosyal insanlar olduğunun altını çizdiler. Sonuç olarak Bodrum’dan 6 Adanalı 6 Seyhanlı geçti. Seyhan Belediyesi, Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu olarak Hatay Samandağ-Defne deprem bölgesinde yapılan çalışmalardan da bilgilendirilen Bodrumlular oyunun finalinde Seyhan Belediyesi’nin çalışmalarından bahsetti.

         Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın bilgilendirmesinden sonra oyuncu grubu ve Seyhan Belediyesi’ni ayakta alkışlamalarında şüphesiz kurumumuzu başarıyla temsil etmenin haklı gururunu yaşadı. Son sözümdür ki emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Yaşasın Sanat. Selam olsun Sanatçıya kendilerini iyi hissettiren siyasetçilerimiz.

Not : Bodrum yerel basınına, Fetiğe Doğru Medya’dan Merve hanıma Bodrum turnemizi takip edip yaptıkları değerli haberler için teşekkür ederiz.