Bizim Savaş ve Adana Demirspor

12/07/2018 22:52 1754

Daha on gün önce çaresizlikten ve parasızlıktan kıvranın bir Adana Demirspor vardı.

Yine her zaman olduğu gibi zor zamanlarda yine bizim “SAVAŞ ÇOKDUYGULU”  çıktı ve Adana ile Türkiye dinamiklerini harekete geçirdi.  Murat Sancak ve ekibinin göreve gelmesinde önemli rol üstlendi. Yani Adana için Adana değeri için büyük iş yaptı.

Bu kadar olumsuzluk ve parasızlığın yanı sıra ekonomik sıkıntının had safhalara ulaştığı dönemde bizlere düşen bu güzel insanlara destek olmaktır.  -Şu oyuncu yaşlı, bu oyuncu koşmaz, diğer oyuncu problem-  demek için çok erken. Bu takım önce bir kampa gitsin. Diğer takımlarla eşit mesafede antrenman farkını kapatsın ve lige girsin. Tabi ki eksiklikler olacak. Bunun devamında elbette uyarılar olacaktır. Ancak şimdiden ahkam kesmek eleştirmek hem günah hem de haksızlık olur. Soruyorum;  şu ortamda Demirspor için kim elini cebine atar? Kim parasını harcar?  Tabi ki kimse harcamaz!

O halde sabırlı olalım ve bu futbolcularla birlikte Başkan Murat Sancak’a sahip çıkalım. Yönetime inanalım ve yanlarında olalım. Bu dönem çok çok önemli.

Şunu da unutmayalım. Bu takımda oynayan oyuncular bedava oynamıyor, oynayamıyor veya disiplinsizse sorun yaratıyorsa kapıyı gösterir misiniz?  Ancak önce yönetim, hoca, menajer ve futbolculara sabır gösterelim.  Onlar Adana Demirspor’u bir yerlere getirmek için buradalar.

Adana Demirspor’a sıfır noktasında sahip çıkan ve onları bu ulu çınara sahip çıkmaya ikna eden başta kardeşim SAVAŞ ÇOKDUYGULU’ya çok teşekkür ediyor sabırsızlıkla Adana Demirspor’umuzu sahalarda görmek istiyoruz.

Ayrıca bu takıma kucak açan MURAT SANCAK ve ekibinin de yanında olduğumuzun altını çizip başarılar diliyorum.