BEKLEYİN

20/09/2021 00:13 212

 

Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her başarının temelinde sabır vardır, dikkat vardır, gayret vardır, alın teri, göz nuru vardır…

Özellikle de başarmaya olan “inanç” vardır…

5 Ocak Gazetesi ailesi olarak bizler de inandık, çalıştık, başardık ve yeni yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz,

5 Ocak Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Çokduygulu, bir başarının altına daha imzasını atıyor ve 5 Ocak TV’yi kuruyor.

Savaş Çokduygulu’yu tanımayan yoktur, bizlere de ‘’Başaracağız, başaracağız, başaracağız’’ dedi ve dev kadrosuyla 5 Ocak TV’nin test yayınlarına ramak kaldı.

Çok yakında 5 Ocak Youtube TV yayın hayatına geçecek ve Çukurova’nın sesini dünyaya duyuracak.

Kanalımızın yayın hayatına başlamasıyla birlikte Adana’da hissedilen kaliteli televizyon yayıncılığın eksiğini gidereceğini belirtebilirim, 5 Ocak TV, şehrin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu eksikliği giderecek bir kanal olacak. Kanalımız şehrimizle birlikte bölgemizin de bu anlamda büyük bir eksiğini gidermiş olacak. Yayın süremizin önemli bir kısmını haber ve haber programları, kültür- sanat, müzik ve belgesel programları oluşturacak. Adana kültürünü yansıtan programlar şehrin tanıtımı için önem taşıyacak. Adana’nın ve bölgenin öne çıkan haberlerini ilkeli, tarafsız ve doğru şekilde aktaracak olan kanalımızı, Adana’nın 1 numarası yapmak için İmtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu önderliğinde gece güzdüz çalışarak başaracağımıza adım gibi eminim. Yazının yukarı kısmında Dev kadro demiştim gerçekten çalışma arkadaşlarımızın tamamı televizyon kökenli, durum böyle olunca da başarmamak için hiçbir engel yok, yani Savaş abinin dediği gibi, ‘’Başaracağız, başaracağız, başaracağız’’

Bekleyin.

Bizler ve siz değerli dostlarımız; güçlü, başarılı, en önemlisi de inançlı, birbirine gönülden bağlı kocaman bir aileyiz.

 

Saygılarımla…