BB Adana Basketbol Kulübü İzmit önünde

25/10/2019 21:45 2084

 

 

Oynadığı iki maçta kazanıp kaybeden BB Adana Basketbol Kulübü  yine kendisi gibi aynı puandaki Kocaeli takımına konuk olacak.

Pazartesi oynanacak maça tam kadro hazırlanan Adana takımı galibiyete odaklandı. Takımın antrenörü Mehmet Özkan, Fenerbahçe maçı asla ölçü değildir. Fenerbahçe hedef olarak şampiyonluk istiyor. Ancak Kocaeli müsabakası bizim dengimizde geçecek. Kıyasıya puan mücadelesi vereceğiz yorumunu yaptı.

Takımdaki Türk oyuncuların mutlaka katkı koymaları şart. Sera ile Nihan kesin olarak katkı koymaları şart.  Sevgi artık genç oyuncu olmaktan öte skor üretip sert oynayarak ‘buradayım’ mesajını vermelidir.

Yabancı oyunculardan Daniella çok çalışmalı ve rakibin çember altını parsellemelidir. Alexis gerçekten kaliteli bir oyuncu ancak bunu sahaya yansıtmalıdır. Letonyalı Babkina takımı oynatmalı. Bunun yanı sıra skor üretip asist yaparak oyuna katkı sağlamalılar.

Sözün özü BB Adana Basketbol  takımı Canik ve Mersin Büyükşehir’den sonra düşme adayı iki takım arasına girmemek için maç kazanmalıdırlar. Bu yüzden bu iki hafta  çok önemli.

Hafta arası çalışmalarını buna göre yapan Mehmet Özkan, Ömer Çetin ikilisi oyunculara inanıyor.