Başkan Murat Sancak’ın dile getirdiği ip uçları…

10/06/2021 23:03 838

 

 

Başkan Murat Sancak işi daha da ileriye götürdü ve çok sevdiği taraftarlarla İnstagram hesabından canlı konuk alarak onlarla sohbet etti. Uzun dakikalar süren canlı yayında Başkan, bir çok taraftarla ve aileleriyle Adana Demirspor ile genel değerlendirmelerde bulundu.

Bazı gelişmeleri de anlam olarak şifreleyebiliyor Başkan Sancak. Ya da geleceğe dair ip ucu veriyor dersek daha doğru olur.

“Adana Demirspor borçsuz değil daha fazlası…” ifadesi gelecek adına bizleri daha da umutlandırıyor. Bu ifadeyi anlam olarak da tüm gelişmelerin temeline koyabiliriz. Yani şunu anlam olarak okuyabiliriz, “Adana Demirspor bir dünya kulübü mü olacak?”

Sizce olabilir mi?

Evet, Başkanın söylemlerinden bunu çıkarıyoruz. Tabi ki uzun vadeli bir durum ama varılmayacak da bir nokta değil.

Almanya’dan bağlanan bir taraftara, Başkanın “2-3 Yıl sonra Avrupa maçlarında görüşürüz.” ifadesi de bir önceki anlam taşıyan ifadesini teyit eder gibiydi…Önemli bir ip ucuydu…

Devam edelim…

  1. Sancak, “En büyük transfer benim.” diyor. Bu ifadeyi de Adana Demirspor’un teminatı olarak okuyorum. , kendini en büyük transfer olarak değerlendirdiğine göre yine kendinin dile getirdiği –tek beklentim Adana Demirspor’un başarısı- cümlesindeki anlamı da teminat olarak görebiliriz.

En büyük transferin en büyük kulübü olur diye de içimden geçirmiyor değilim hani…

Devam edelim…

Biliyorsunuz Başkan Murat Sancak geldiği günden itibaren ‘Akbaba’lardan bahseder. Şimdilerde ise –ölene kadar Adana Demirspor Başkanıyım- diyor. İkinci evreye geçti Başkan…

Doğal olarak böyle hedefte olan bir başkan elbette sonuna kadar başarılı olmak ister. Hatta daha fazlası diyebilirim.

Devam edelim…

Kulübün borsaya açılması ile ilgili. Bu bölümdeki en çekici ifade “Sözde değil özde halkın takımı olacak Adana Demirspor…” şeklinde.

Başkan Sancak zaten taraftardan hiç kopmadı. En kritik anlarda bile onlarla diyaloğunu sürdürdü. Önceki akşam olduğu gibi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’ın söylemlerini iyi okumak gerekir. 3 Yıllık görev sürecinde söylediklerinin genelini yerine getiren Başkan Murat Sancak’ın Adana Demirspor’u Avrupa standartlarına taşıyacak hedefinin olmasına şaşırmam.

Çünkü dediğini yapıyor Başkan Murat Sancak…

Sabırla izlemeye devam ediyoruz…