Başkan Murat Sancak…

21/04/2021 22:44 808

Biliyorsunuz Başkan Murat Sancak’ın üçüncü dönemi.

Çok emek verdi.

Ailesini, işini, dostlarını doğal olarak ihmal etti.

Uçağa binmediği için deplasmanlara hep karayolu ile gitti. Cezalı olmasına rağmen yine de deplasmana gidip takımını yalnız bırakmadı.

Yeri geldi balkondan, yeri geldi kiraladığı vincin kupasında, yeri geldi pencereden takımını izleyip orada olduğunu oyuncularına hissettirdi.

Gördüğümüz; oyuncularına, teknik heyetlerine ve camiaya hep samimi davrandı. Olanı hep dile getirdi.

Bu sezon Ümit hocayla lige başlandı. Cüneyt hocayla devam edildi. Olumsuz sürecin devamında Ümraniyespor maçıyla beraber Samet hocayı göreve getirdi Başkan Murat Sancak…

Bu doğru bir karar ve hamle. Zamanlama olarak da öyle.

Başkan Murat Sancak, takımın Süper lige çıkmasını isteyen en tepedeki isim. Yenilgilerde elbette üzülen isimlerin başında geliyor. Galibiyetlerde de en çok sevinen isim. Nedeni ise, maddi ve manevi büyük fedakarlıkta bulunuyor. Her şeyden önemlisi çok iyi bir Adana Demirsporlu oldu.

Bugün ise Adana Demirspor kalan 3 maçını kazandığı takdirde Süper lige çıkacak. Süper lige doğru çok büyük avantaj yakalandı. Başkanın belirttiği gibi sakin ve sabırlı olmak gerekir. Öyle atıp tutmamak gerekir. Hafta hafta değerlendirip finalde inşallah coşku patlaması yaşanır elbet.

An itibariyle büyük heyecan yaşıyoruz yaşanıyor. Camianın eli yüreğinde ama çok mutlu. Bu durumu oluşturan takımı yeniden Süper lig yoluna sokan Başkan Murat Sancak’tır. Elbette göreve getirdiği Samet hoca, ekibi ve futbolcular da Başkanın oluşturduğu ortamda ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kısa hikayenin Süper ligle sonuçlanması büyük fotoğrafın oluşumu olacaktır.

Tuzlaspor maçı öncesinde gözlerimiz yine Başkan Murat Sancak’ta olacak. Elbette saha içinde Samet hoca ve futbolcular olacak ama bu maçta tribünde Başkan Sancak’ın olması ayrı bir önem taşıyacaktır.

Öyle ya, kiraladığı vincin kupasında takımını izleyen Başkan Murat Sancak, Tuzla karşısında galibiyeti en fazla isteyen bir numaralı isim olacaktır…

Büyük fotoğrafa tepeden aşağıya bakılır…