BARIŞ PINARI HAREKATI 2

15/10/2019 05:30 776

 

Teslim aldıklarınıza insan gibi davranacağız ki, bizi öldürmeye gelenler, bizde dirilsinler. Bizler insan bedenlerini cehenneme odun olarak atan zebaniler değiliz, onları cehennem ateşinden kurtarmaya çalışan kurtuluş erleriyiz. Zaferimizin saygınlığı ve büyüklüğü dökülen kanın çokluğu ile değil, azlığı ile ölçülür bizim geleneğimizde.

Şehitliğe giden yolda cihat erleri, Allah’a karşı ödevleri konusunda titizlik gösterirler. Korkusuzdurlar. Çünkü kader rızık ve ecel değişmeyecek. Hz. Ali’nin dediği gibi “ecelim gelmeden beni kim öldürebilir ki, ecelim gelmişse beni kim yaşatabilir ki!” Kimse ecelinden bir saniye önce ya da sonra ölmeyecek. Kaderinden başka kaderi yok insanların, rızıklarından bir lokma az ya da çok yemeyecekler. O zaman zamanınızı nasıl geçirdiniz, lokmanız helal mi, haram mı ona bakın.

Allah, bizi yeryüzünün varisi kılmak ister. O, yeryüzünü bize mescit kılmak ister. O, bizim ellerimizle zalimleri cezalandırmak ve mazlumlara yardım etmek ister. Kibirlenmeyelim ve zaferin yalnız Allah’tan olduğunu bilelim diye ve başka hikmetlerle bazen O, bize yenilgi de verebilir. Bu yenilgi bazen “içimizdeki beyinsizler yüzünden” de olabilir. Hayır’ın da şerrin de Allah’tan olduğunu bilelim. Unutmayalım ki, “Bize hayır gibi gelen şeylerde şer, şer gibi gelenlerde Allah hayır murat etmiş olabilir“. Tam zamanıdır, Talut-Calud olayını tekrar okumanın. Hz. Musa’nın denizi geçip, kavminin yaptıklarından dolayı 10 günlük yolu 40 yılda nasıl katettikleri, Tih çölünde yaşadıklarını okumanın. Başınızda 3 Peygamber de olsa bu böyle. Fil ordusuna güvenenleri, silahlarına, komutanlarının gücüne güvenenlerin başına gelenleri de biliyorsunuz. Mesela Hz. Ömer, Halid b. Velid’i niçin azletmişti? Sakın “Uhud savaşında tepeyi terk eden okçular” gibi olmayalım.

İnşallah “Selahaddin’in çocukları” Kudüs’ü işgal edenlerin ve “yeni haçlı ordusuna’’ asker olmayacaklar! Bu vesile ile bu kirli oyun deşifre olacak ve bu oyun bozulacak. İnşallah devlet de PKK’nın ortaya çıkışı ve Apo ile ilgili derin gerçeği açıklar da, bütün yaşananlar bize ve bizden sonrakilere ders olur. FETÖ, BÇG, PKK, BOP, Çekiç Güç (ve daha fazlası) hepsi aynı şeytani oyunun birer parçası aslında.

Trump sanki hiçbir kutsalı tanımıyor. PKK konusunda Obama’yı suçluyor, ama George Bush’tan söz etmiyor. Her şeyi yapabilir ve hiçbir söylediğine güvenilmez bir adam. Ait olduğu inanç grubu, “Tanrıyı kıyamete zorlamak için” bütün kötülüklerin kapısını açmaya çalışıyor ki, “Rab İsa”, işler insan eli ile düzeltilemeyecek kadar bozulsun ki, o da düzeltmek için “mecburen” gelsin. Bu akıl, Hz. Yusuf’u kuyuya atan “Yahuda’nın aklı”. “Yusuf’u öldürelim, O peygamber olamasın, biz olalım”. Babası Yusuf’un rüyasını yorumladı ya, “Ay ve güneşin sana secde etmesi, benden sonra senin peygamberliğin için bir işaret olabilir”. Şimdi Evangelist aklı şöyle çalışıyor: Bu işler böyle giderse, uzun sürecek ve bu işten tüm dünya çok büyük zarar görecek. “Rab İsa gelsin, kötüleri cezalandırsın, iyileri yanına alsın ve korusun, bu kavga da bitsin” O’nun bir an evvel gelmesi için ise, şimdiki İncil’de bir işaret var: “İşlerin insan eliyle düzelemeyecek kadar karışması gerek” O zaman karıştıralım! Trump ve Netanyahu belasının arkasında bu var. Bu Evangelistler Siyonist Hristiyanlar. Yahudiler de “Meşiah”ı bekliyor. Onun için Süleyman Mabedini inşa edecekler. O hedefe varmak için ise Yahudilerin dışındaki toplulukların birbirini kırması gerek ki, Siyonistlerin önü açılsın, onlar da “kendilerine Vadedilen toprak”ta!?,(Kenan Ülkesi ya da Kenan Toprakları) “Tanrının seçilmiş topluluğu”, “üstün ırk” olarak kurtuluşa erenlerden, kurtulanlardan olsunlar.

PKK’ imiş, IŞİD’miş, Veliaht prensmiş, Netanyahu, Trump, Rothschild, FED’miş, LIBOR’muş, Kushner’miş, Dahlanmış…Geçin bunları… Hepsi bu planın efendisi Luciferin çocukları! Ve içimizde bunların işbirlikçileri de var. Eğer gerçekten bu savaşı kazanmak istiyorsak ve daha da önemlisi, Allah’ın gazabından kurtulmak istiyorsak, önce bu “içimizdeki beyinsizlerden’’ yakamızı kurtarmamız gerek. Zalimlere yardım eder, onlarla birlik olur, anların adamlarına makam-mevki verir, onlara hazinenin anahtarını teslim eder, onların planlarına destek verirseniz, haberiniz olsun, ateş size de dokunur. Allah o zalimleri başınıza musallat eder.

Şimdi arınma, tövbe ve dua zamanıdır. Ya Rab! Bizim ellerimizle zalimleri cezalandır ve mazlumlara yardım et. Bizi nimet verdiklerinden eyle, gazaba uğrayanlardan değil. Bize hakkı hak, batılı batıl göster, hak’ta toplanmamızı nasibet. Bizi rızanın tecellisinin vesilesi kıl.

SON SÖZ: ‘’ŞÜPHESİZ Kİ ALLAH, ADALETİ,İYİLİĞİ ve AKRABAYA YARDIM ETMEYİ EMREDER.’’