Avrupalı Adana Demirspor için Loca+kombine+lisanslı ürün…

14/06/2021 20:10 639

Futbolla ilgilenen, merakı olan ve seven tüm herkes sanırım maddi boyutun içeriğini tahmin ediyordur.  Rakamlar o kadar büyüdü ki Futbol kulübünü sevk ve idare etmek  hem güç hem de yetenek istiyor.

İyi yönetilemeyen kulüplere baktığımız da birer birer bulundukları ligi bırakıp alt liglere büyük borçlarla düşüyorlar. Hatta kapanan kulüpleri dahi biliyoruz. Tarih yapraklarında sadece isimleri kalıyor. Bir de kötü yönetilmeleri ile ilgili doneler…

Ne yaparsanız yapın kentte birlik içerisinde kulübü yönetmeniz gerekiyor. 

Kesinlikle stratejiyi doğru belirlemek gerekiyor. Zaten stratejiyi liderler belirler.

Her anlamda Avrupa’daki kulüplere baktığınız da taraftarın takımlarına ve kulüplerine olan bağlılıkları öne çıkıyor. Futbolu bir eğlence olarak görüp hafta sonlarını maçlara ayırıyorlar. Elbette yenmek önemli. Takımlarının başarısı onları mutlu ediyor. Ancak tribünde olmak onların birinci önceliği. Bunun içinde kombinelerini yıllık alıyorlar. Statların geneli zaten kombine şeklinde taraftara açılıyor.

Bunun diğer boyutunda ise lisanslı ürenler almak var. Kulübün yaşaması için taraftarın o kadar önemi var ki. Bir taraftar kombinenizi alıyorsunuz, diğer taraftan kulübün çıkardığı lisanslı ürünleri. Bu da size güçlü bir kulüp ve takım olarak geri dönüşü oluyor. Finalinde ise hafta sonunuzu iyi geçirmek ve mutluluk.

Adana Demirspor’a gelecek olursak.

Başkan Murat Sancak, kulübün geleceğini  uzun vadeli planlıyor. Yani stratejiyi iyi belirlemiş durumda. İyi isimlerle görüşüyorlar. Kulübün mali yapısı zaten kendisinin de ifade ettiği gibi  -daha fazlası-

Bu noktada gözler yine taraftara çevriliyor.  Taraftarın Adana Demirspor’a olan bağlılığı zaten tartışma götürmez noktasında.  Geriye sadece Avrupalı olmak kalıyor.  Yani Başkan Murat Sancak’ın işini kolaylaştırmaktan söz ediyorum.

Loca, kombine ve lisanslı ürün…

Avrupalı Adana Demirspor için kulübüne sahip çık…