ADANA EFSANE BAŞKANA ‘’DOĞRU’’ DEDİ

21/06/2018 22:56 6592

Bir kere yapmacık değil.Samimidavranıyor.Kimin vekili olacağının bilincinde.Vatandaşa tepeden bakmıyor.Mecliste temsil ettiği insanlar arasında hiçbir ayrım yapacağını düşünmüyorum. Doğal ve sorumluluğunun farkında. Mecliste ense yapan ay başında maaşı cebe atan kimi vekiller gibi değil, sürekli halkın içinde olacağını düşündüğüm AK Partili Abdullah Doğru,’dan söz ediyorum. Adana’da en çok çalışan milletvekili Adaylarından birtanesi diyebilirim.

Abdullah Doğru,Ak Parti İl Başkanlığı döneminde güzel işlerin altına imzasını atmış, aradan 12 yıl geçmesine karşın halk onu unutmamış.

Unutulmayan insanlar halk tarafından sevilen insandır,Yaşadığı şehre iz bırakmış insandır,bizler de Hem Adana’lı olarak hemde bu şehirde gazetecilik yapan bir birey olarak, bu memlekette taşın altına elini koyan her insanın arkasındayız.

AK Partinin 5 sıra Milletvekili adayı Abdullah Doğru Aday gösterildiği anda, Adana'da büyük bir heyecan dalgası oluştu. gittiği her yerde Efsane Başkan olarak adından söz ettirdi. Adana’yı karış,karışgezdi,Pozantıdan,Tufanbeyli’ye tüm ilçeleri, mahalleleri,esnafları,Derneklerivs her yerde sıkmadık el bırakmadı.

Benim takip ettiğim kadarıylada gittiği her yerde tam puan aldı. Ben Adana’da Mahalle,mahalle gezen halkın sorunlarını yıllardır dinliyen bir gazeteci olarak,benimkıriterlerime uygun bir vekil olduğunu düşündüğün Doğru,halkıniçinde,halkın vekili olma yolunda yürüyor.

Ben her zaman yazılarımda olsun,yorumlarımda olsun şunu söylerim, Siyasette önemli olan bir yere gelmek değil seçilmek değil iz bırakmak adam gibi davranmak fakir fukaraya sahip çıkmak insanların umutsuz olduğu çaresiz olduğu her yerde onların yanında yer alabilmek.Bunu yapabiliyorsan halkın vakili olursun.

24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçiminde tüm Cumhurbaşkanı Adaylarına, Milletvekilliği seçimlerinde, tüm milletvekili adaylarına başarılar diliyorum. Son söz Halkın...