ADAMIN KIRALI,TAMER DAĞLI

10/07/2019 22:20 6513

 

AK Parti Milletvekili Tamer Dağlı, Adana'da taktir topluyor. Bir çok Adanalının gönlünde ayrı bir yeri olan Tamer Dağlı'nın çalışmalarını öteden beri takdir ederim. Bizler gazeteci olarak, çalışanı övmeli, çalışmayanı eleştirmemiz gerekiyor.

Ben Murat Yonat olarak, yıllardır halkın içerisinde ,halk programları yapan bir kardeşiniz olarak, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı'nın çalışmalarını takip ediyorum.

Ben her zaman Televizyon programlarım da olsun, Gazete yazılarım da olsun seçilmişler her zaman halkın içinde olması gerektiğini vurgularım. Sayın Tamer Dağlı tam söylediklerime uyan gerçek halkın vekili diyebilirim.

Elinden geldiğince zamanını Adana ve Adana kırsalında geçiren bir milletvekilimiz. Her davet edilen yere yetişmeye çalışan, her etkinliğe katılmaya çalışan, spora, sporcuya önem veren, tüm gelen telefonlara cevap veren ve çözmeye çalışan, Adanalı Milletvekilimiz Tamer Dağlı, adam gibi adam demek en doğrusu olur

Bana göre ,Tamer Dağlı nasıl biri?

*Halka dokunabilen onların taleplerini doğru okuyabilen.

*Belli bir deneyim ve bilgi birikimi olan ve bunu siyasete yansıtabilen.

*Adana'nın ekonomik ve sosyal gelişimi yönünde Adana' lı iş adamları ve girişimcilerle çok daha sıkı bir işbirliği yapan.

*Adanalı esnaf ve emekçi kesimlerin taleplerini meclise yansıtabilen.

*Adana lı kadınlara ve gençlere dönük projeler üretebilen ve bunların takipçiliğini yapabilen.

*Her çağrılan yere gitme mücadelesi veren.

*Tüm Güreş müsabakalarına katılan.

*Adana kırsalının sorunlarını çok iyi bilen ve kırsalda çok sevilen

Vs bunu çok örnekleştirebilirim, ha diyeceksiniz ki elbette bunu her koltuğu olan yapmalı, ne yazık ki her koltuğu olan bunları yapmıyor ya koltuktan kalktığın da koltuğuna otururlarsa .

Evet bizim yöneticilerimiz de ne yazık ki koltuk kaybetme hastalığı var.

Bu yüzden çoğu başaramıyor.

Ama Tamer Dağlı, gerçekten halkın içerisinde onlar gibi olabiliyor. O samimiyeti kendisinden gördüğüm için bu yazıya layık olduğunu düşünüyorum. Helal olsun sana Tamer Dağlı aynı yolunda yürümeye devam ettiğin için sana Sokağın Sesi olarak teşekkür ediyorum.