5 Ocak TV geliyor

20/09/2021 00:08 3745

 

Bundan tam 23 yıl önce yayın hayatına Savaş Çokduygulu, kaptanlığında merhaba diyen 5 Ocak Gazetesi, aradan geçen süre içinde bir çok ilk'e imza attı. Bu zamana kadar yayın hayatında, ilkeli, tarafsız, tehdide, şantaja bulaşmadan, bu kentin daha fazla hak ettiği konuma gelebilmesi adına buram, buram Adana kokan bir gazete olarak Adanalılarla buluştu.

****

Evet, 23 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşan gazeteniz 5 Ocak, yine kendine yakışan bir oluşuma imza atmaya hazırlanıyor. 5 Ocak TV çok kısa zamanda Adanalılarla, Çukurovalılarla, kısacası Türkiye ve Dünya ile buluşacak.

****

Ciddi bir teknik ve ekipman ile çalışmalarımıza başladık. Savaş Çokduygulu liderliğinde, güçlü ve her biri kendi alanında marka isimlerle yola koyulduk. 5 Ocak TV çok ama çok kısa sürede yayın hayatına başlayacak.

****

Yayın süremizin ağırlığı canlı yayın konukları, Belediye Meclislerinden yapacağımız yayınlar, kültür, sanat ve halkın nabzını tutacak programlarımız olacak. Bu kentin sevdalısı olan bizler, 5 Ocak TV ile önemli bir açığı kapatacağımıza inanıyoruz.

****

Hiç bir başarı tesadüf değildir, Gazetemiz imtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu'yu tanıyan, yakından bilenler bilir ki, Savaş Çokduygulu iddialı adamdır. yaptığı işin en iyisini yapmak ister. Onun için gözünü budaktan esirgemez. Ekip olarak, gece, gündüz dur durak bilmeden çalışacağız ve Adanamıza yaraşır bir TV kanalını hayata geçireceğiz.

****

5 Ocak TV You Tube kanalında, güçlü kadromuzun yapacağı programlarla izlenme rekorlarını alt üst edeceğini şimdiden söyleyebilirim. Çünkü 5 Ocak TV ve ekibi Savaş Çokduygulu Kaptanlında farkını ve klasını gösterecek.