EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR

EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ"Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı İş Mak...

EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR
 
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ"Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı İş Makinesi Eğitimi" hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN                                                                    : 2024/440738

1- İdarenin

a) Adı                                                                : TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

b) Adresi                                                            : ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TEKNİK BİLİMLER MYO SARIÇAM ADANA Seyhan/541

c) Telefon ve faks numarası                                : 7816534 - 3223945235

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhale konusu hizmet alımın

a) Adı                                                                 : "Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı İş Makinesi Eğitimi"

b) Niteliği, türü ve miktarı                                   : 100 öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifika verilecektir. (Teorik eğitim 36 saat - Araç başı eğitim 18 saat )

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) <![endif]>Yapılacağı/teslim edileceği yer                         : Eğitim Adana Merkez ilçe sınırları içerisinde eğitim verecek kurumun tahsis ettiği bölgede gerçekleşecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi                                           : İşe başlama tarihinden itibaren 2(İki) aydır

d) İşe başlama tarihi                                            : Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde işe başlanacaktır.

 3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati                : 07.05.2024 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): Ç.Ü AOSB TEKNİK BİLİMLER MYO TOPLANTI SALONU

4.İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/ üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP'tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir kaleminin miktarı ile bu kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

 10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12.  Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13.  <![endif]>Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 30 (Otuz) takvim günüdür.

14. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02021315

25 Nis 2024 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak 5 Ocak Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan 5 Ocak Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler 5 Ocak Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı 5 Ocak Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.