İNŞAAT VE TESİSAT İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

İNŞAAT VE TESİSAT İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ 3 Kısım Yapım İşi - Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatın...

İNŞAAT VE TESİSAT İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ

3 Kısım Yapım İşi - Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatının Yapılması İşi, İş Güvenliği Kapsamında Tadilat Yapım İşi, Eczane Birimi Depo Oluşturulması İle Yangın Çıkış Koridoru Oluşturulması Yapım İşi, yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/189005

 

1-İdarenin

a) Adı

:

ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ

b) Adresi

:

Kurttepe Mah. Süleyman Demirel Bulv.83027 Sk. ÇUKUROVA/ADANA

c) Telefon ve faks numarası

:

3224604350 - 3224604353

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu yapım işinin

a) Adı

:

3 Kısım Yapım İşi - Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatının Yapılması İşi, İş Güvenliği Kapsamında Tadilat Yapım İşi, Eczane Birimi Depo Oluşturulması İle Yangın Çıkış Koridoru Oluşturulması Yapım İşi,

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1.Kısım Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatının Yapılması İşi, 2.Kısım İş Sağlığı ve Güvenliği Önlemleri Kapsamında Tadilat Yapılması İşi, 3.Kısım Eczane Birimi Depo Oluşturulması İle Yangın Çıkış Koridoru Oluşturulması Yapım İşi,
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Adana Çukurova Devlet Hastanesi

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Yer tesliminden itibaren 270 (İkiYüzYetmiş) takvim günüdür.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde
yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

13.03.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Satınalma Birimi


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyim belgeleri:

Son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler.

 

4.4.Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler ve benzer işlere denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri:

4.4.1. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

1.Kısım Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatının Yapılması İşi :B-II veya B-III Grubu Bina İşleri veya C-I Grubu Sıhhi Tesisat İşleri benzer iş sayılacaktır.
2.Kısım  İş Sağlığı ve  Güvenliği Önlemleri Kapsamında Tadilat Yapılması  İşi :B-II veya B-III Grubu Bina İşleri veya D- IV. Grup: 1 Kv Altı Elektrik Tesisat Ve Kesintisiz Güç Kaynağı Tesisat İşleri  benzer iş sayılacaktır.
3.Kısım Eczane Birimi Depo Oluşturulması İle Yangın Çıkış Koridoru Oluşturulması Yapım İşi : B-II veya B-III Grubu Bina İşleri benzer iş sayılacaktır.

4.4.2. Benzer işe denk sayılacak mühendislik veya mimarlık bölümleri:

1.Kısım Servis WC-Banyoları ve Muhtelif WC-Banyoların Tadilatının Yapılması İşi :İnşaat Mühendisliği veya Makina Mühendisliği veya Mimarlık.
2.Kısım  İş Sağlığı ve  Güvenliği Önlemleri Kapsamında Tadilat Yapılması  İşi :İnşaat Mühendisliği veya Makina Mühendisliği veya Mimarlık veya Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği.
3.Kısım Eczane Birimi Depo Oluşturulması İle Yangın Çıkış Koridoru Oluşturulması Yapım İşi : İnşaat Mühendisliği veya Makina Mühendisliği veya Mimarlık.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 (YüzElli) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (N) : 1
Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01987067

20 Şub 2024 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak 5 Ocak Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan 5 Ocak Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler 5 Ocak Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı 5 Ocak Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.