Reklamı Kapat

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Adana Çukurova Üniversitesi Hastan...

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi ihtiyacı olan 1(Bir) kalem Endoskopi Cihazları Yıllık Bakım Onarım hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/35110

 

1-İdarenin

a) Adı

:

UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

b) Adresi

:

Ç.Ü. TIP FAKÜLTESI BALCALI HASTANESI 01130 BALCALI SARIÇAM/ADANA

c) Telefon ve faks numarası

:

3223387078 -

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı

:

Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi ihtiyacı olan 1(Bir) kalem Endoskopi Cihazları Yıllık Bakım Onarım

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi ihtiyacı olan 1(Bir) kalem Endoskopi Cihazları Yıllık Bakım Onarım Hizmet Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi Sarıçam/ADANA

ç) Süresi/teslim tarihi

:

İşe başlama tarihi 01.04.2024, işin bitiş tarihi 31.12.2024

d) İşe başlama tarihi

:

01.04.2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

14.02.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi İhale Odası Sarıçam/ADANA


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.

4.3.2. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:

Belge Adı

Açıklama

ÜTS Belgesi

İsteklinin ÜTS teknik Servis kaydı bulunmalıdır. Kayda ilişkin kanıtlayıcı belgeleri istekliler, yeterlik bilgileri tablosunun ilgili satırında beyan edeceklerdir. Ekonomik açıdan en avantajlı birinci ve ikinci teklif olması öngörülen teklif sahipleri ilgili belgenin aslı, noter onaylı sureti ya da aslı idarece görülmüş suretini İdaremizin belirlediği tarih ve saate kadar İdaremizce belirlenen adrese teslim edeceklerdir.

Teknik Servis Personel Listesi ve Niteliği

İstekliler, servis personel listesi ve niteliklerini belirtir evrakları yeterlik bilgileri tablosunun ilgili satırında beyan edeceklerdir. Ekonomik açıdan en avantajlı birinci ve ikinci teklif olması öngörülen teklif sahipleri ilgili belgenin aslı, noter onaylı sureti ya da aslı idarece görülmüş suretini İdaremizin belirlediği tarih ve saate kadar İdaremizce belirlenen adrese teslim edeceklerdir.

Servis Yetkilisi Mezuniyet Belgesi

İstekliler, servis yetkilisinin ilgili üniversitelerden mezun biyomedikal teknikeri veya biyomedikal mühendisi olduğunu ve firma bünyesinde en az 1 yıl çalıştığına ilişkin kanıtlayıcı belgeleri yeterlik bilgileri tablosunun ilgili satırında beyan edeceklerdir ve ilgili belgenin aslı, noter onaylı sureti ya da aslı idarece görülmüş suretini İdaremizin belirlediği tarih ve saate kadar İdaremizce belirlenen adrese teslim edeceklerdir.

TSE Belgesi

İsteklilerin ilgili kısımlara bakım yapabildiğine dair TSE12426 veya TSE13703 belgesine sahip olması ve yeterlik bilgileri tablosunun ilgili satırında beyan etmesi gerekmektedir . Ekonomik açıdan en avantajlı birinci ve ikinci teklif olması öngörülen teklif sahipleri ilgili belgenin aslı, noter onaylı sureti ya da aslı idarece görülmüş suretini İdaremizin belirlediği tarih ve saate kadar İdaremizce belirlenen adrese teslim edeceklerdir.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

Bu ihalede benzer iş olarak; Kamu ve/veya Özel Hastanelere gerçekleştirilen Endoskopi Cihazları (Gastroskop, Kolonoskop, Duodennoskop ve Bronkoskop Cihazı) Bakım onarım hizmeti alımı işleri kabul edilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 (YüzElli) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01971201

23 Oca 2024 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak 5 Ocak Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan 5 Ocak Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler 5 Ocak Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı 5 Ocak Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.