YOK BÖYLE BİR ŞEY

31/07/2018 22:42 1375

 

Adana Demirspor'da neler oluyor öyle?

Şimşek hız kesmiyor...

Yapılan transferler inanın hayal ötesi...

Anderson'da nereden çıktı böyle?

Bu futbolcunun ismi daha önce gündeme düşse idi inanın ben dahil hiç kimse bu futbolcunun buraya geleceğine inanmazdı.

Büyük Başkan Murat Sancak, sessiz ve derinden öyle kaliteli işler yapıyor ki inanın ben bu işe şaşırdım. Tamam şuana kadar alınan futbolcular için tamam derim de, Anderson insanın "DUDAĞINI UÇUKLATIR".

Ben BRAVO diyorum başka da başka bir şey demiyorum.

Müthiş bir kadro kurdu Adana Demirspor. Burada tabi ki Başkan Murat Sancak imzası var.

Başkan Sancak geçmiş günlerde yapmış olduğu açıklamada "Kombine biletlerinin Adana Demirspor taraftarı tarafından tükenmesi yönünde idi."

Buraya kadar her şey tamam da SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ nerede? Eski dönemde yardımda bulundukları zaman akıllarında soru işareti kalıyordu. Artık bu soru işaretini kaldıralım. Paranın nereye gideceği yer belli. Daha önceki dönemlerde harcanan paranın haddi hesabı yoktu, paranın da nerelere harcandığını kimse bilmiyordu.

Şimdi Başkan Murat Sancak başkanlığındaki yönetim daha farklı bir yol çiziyor. Kimseye verilmeyecek hesapları yok. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuruldu seneler sonra. Alınan futbolcular ortada. Kimse futbolcuların kalitesi ve kariyerini sorgulayamaz. Bu kulübe katkı sağlayan futbolcu kalır, sağlayamayan futbolcu ise ara transferde bonservisi eline verilir ve istediği kulübe gider.

Sivil toplum örgütlerinin bu kulübe yardım etmelerinin tam zamanı. Başkan Murat Sancak'ı bu yolda yanlız bırakmayın. Sizler de taşın altına elinizi koyun. Hep birlikte yıllar sonra Süper Lig kapısından içeri girelim ve bir burada kalıcı olalım.