İşlem tamam

27/09/2017 14:24 1445

Adana Demirspor derbinin ilk ayağında arzu ettiği 3 puanı tek golle alırken ilerisi için umut verdi.

Derbi maçlarının neticesini önceden kestirmek mümkün olmaz. Ancak Adanaspor kendisine o kadar güveniyordu ki maçtan önce teknik direktör Kemal Kılıç, 3 puanı kesin alırız diye demeçler verdi televizyonun karşısında.

Bir maç oynanmadan kazanılmıyor.

Maçın hakemi Hakan Ceylan mükemmel bir maç yönetti. Seneler sonra Adana’ya gelen gördüğünü çalan ve topun oyunda kalması için bazı pozisyonlara devam diyen Ceylan benden tam not aldı.

Adana Demirspor maça kötü başlayan taraf idi. İlk atağını da maçın 25. Dakikasında gerçekleştirdi.

Bence bu maçın yıldızı Abdulkadir idi. Adanaspor’un sol tarafını hallaç pamuğu gibi attı. Defans bloğunda ki futbolcular etkisiz durumda bırakırken tecrübeli teknik direktör Kemal Kılıç bu futbolcuya önlem alamadı.

Yeni kurulan kadrolardan iyi futbol beklemek uzun bir süre alıyor. Buna katılıyorum. Adana Demirspor belki iyi futbol oynamıyor ancak mücadele hırsı “mükemmel.”

Yiğit İncedemir bu takımın bence en diri en istekli oynayan futbolcularından, cesaretli ve “tekmeye kafa uzatan” cinsten bir futbolcu. Sakatlanıp oyundan çıkması bizleri üzdü. İnşallah önemli bir şey yoktur.

Adana Demirspor’un muhteşem taraftarına da “şapka çıkartmak gerek.”

Üç büyüklerin taraftar topluluklarını çıkın Adana Demirspor’un üstüne taraftar topluluğu tanımıyorum. İçeride dışarıda takımlarını destekleyen başka bir taraftar topluluğu yok. Ne zor şartlarda deplasmanlara gittiklerini biliyorum. İşte bu sevgi değil de nedir? İnşallah bu sezon her şey istenildiği gibi gider ve mutlu sona ulaşılır.

Ayrıca teknik direktör Giray Bulak ve ekibini de kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.