GÖZLER SÖZLÜ’DE

14/01/2018 22:28 1509

Her sezon aynı senaryo ile karşı karşıya kalıyoruz. Bir türlü “BALIK TUTMAYI” öğrenemedik. Bu takımın oldu olası kasasında kuruş olmaz. Belediyeler olmazsa demek ki bu takımın akıbeti son derece kötü olacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye gözler çevrildi. 6 milyon TL borç ödenecek ve transfer tahtası açılacak. Yoksa 3n az 6 puanın silinecek ve “İÇLER ACISI” bir duruma düşülecek.

Yine transferde geciktik. Alınan iki isim Aydın veKubilay ile bu iş yürümez. Kimse kimseyi kandırmasın, bu futbolculara para verildiyse son derece düşündürücü bir durum.

Hatta kulüpten bir arkadaşa bu transferleri sormuşlar (adı bende kalsın) Aydın için “uçuyor” demiş. Güldüm geçtim. Böyle uçan bir futbolcu bu kadar uzun bir süre kulüpsüz kalır mı?

Neyse önümüze bakalım şimdi. Orta alana bir Brezilyalı yolda imiş, 10 numara oynayan bu genç arkadaşı her zaman olduğu gibi “yere göğe sığdıramıyorlar”. İnşallah öyledir de Adana Demirspor Pote’den sonra iyi bir transfer ilyoluna devam eder. Şuanda bütün gözler Hüseyin Sözlü’de. Sözlü verdiği sözü yerine getirir. Ayrıca Transferler için de paraya ihtiyaç var. Bunu da yönetim arasında çözer artık!

Yani kısacası Adana Demirspor yönetiminin bazı departmanları “SINIFTA KALDI” gözle görülür bir çalışma yok. Yani bu kulübe kalıcı gelir sağlayacak girişim yok. Bana sakın forma satışı ile gelmeyin. Açılan bu yerler tabi ki olumlu bir yaklaşım. Ancak Adana Demirspor’u kalkındıracak bir proje değil.

Hafta sonu maçlar başlayacak ve İlk maç Balıkesirspor ile içeride oynayacağız. Rakip bizden hazır durumda, biz ise her zamanki gibi kafalar karışık bir durumdayız. İçeride muhakkak kazanmamız gereken maçlardan bir tanesi. İçeride kazanıp, dışarıdan puan getirirsek başarılı oluruz. İnşallah iyi bir başlangıç olur.